Star Wars XXX: A Porn Parody

Erotický / Sci-Fi

USA, 2012, 152 min

• Taio

Jedine, čo chcem vedieť aký bol rozpočet lebo zaplatiť "hercov", efetky a všetky kraviny čo sú tam to nieje len tak. Hlášky su celkom fajn aj som sa zasmial ale tie xxx scény mohli byť minimalne o polku kratšie. A ešte chcem vedieť ako dlho zháňali hercov, ktorý sú takmer kópie originálu, hlavne Skywalker.(23.7.2012)

Musím říct, že hodnocení je především za to, že se z mého pohledu fanouška Star Treku jedná o nejlepší film série a pak i za to, že jsem se konečně dozvěděl, jak si Čubaka krátí dlouhou chvíli při letu mezihvězdným prostorem, že není chlupatej úplně všude a navíc mě ohromilo, že našli herce, který vypadal úplně jako Čubaka v originální sérii.(30.12.2017)

No, neni to lepší než Piráti. Jsou tu zbytečný "bojový" scény. Teda, zbytečně dlouhý, ne úplně zbytečný. To čeho sem se bál je, že tam bude Žvejkal někoho vojíždět, bohužel stalo se pár minut po tom co moje myšlenka prošla hlavou :-D. Navíc si tam dával dvě nejlepší zásuvky celýho filmu. Řikal sem si, tady je něco špatně :-D. Ty mrdací scény nebyly nic extra. Výběr buchet, taky nic moc. Navíc dvě nejlepší, tam prostě klátí obří ufuněnej chlupáč :-D. Žvejkala mám normálně rád, ale tady to prostě nevyšlo :-D. Vychází mí z toho prostě takovej průměr no. Nerad srovnávám, ale když to srovnám s Pirátama, tak tohle je opravdu jen průměr. Takže 3 hvězdy(18.10.2012)

Zdá se, že Leia ráda hraje hry pro celou rodinu, jako je například INCEST. Chewbacca je těžkej heartbreaker a Darth Jeff Vader je trochu nesebevědomej na to, že má péro jak nohu. Ale největší srandou jsou hlášky Obi-Wana! Už se těším na další díl... na největšího prasáka v SW universu Mistra Fakin Yodu!(20.11.2013)

Absolutní pecka.Na porno neskutečný efekty, nálož vtipů, super kostýmy a úplně přesný herci, dal bych i plnej počet,kdyby dvě nejlepší kundičky nevojížděl Žvejkal ( nemyslel bych že tohle někdy napíšu :D ) Ten konec když si Han s Lukem dá svojí sestru Léu,to jsem šel do kolen,po Pomstě Sithů nejlepší díl série :D right? George Fuckass? :DD 80% .(6.9.2012)