Enormný záujem o šteklivé paródie na úspešné filmy podnietil tvorcov nakrútiť tento film, ktorý parodizuje legendárne Hviezdne vojny. Okrem erotických scén ponúka snímka aj vizuálne prevedenie, ktoré pripomína originálnu filmovú sériu. (kaposlav)

Dadel

Pro fanoušky SW jistě lákavé, ale... Triky jsou překvapivě kvalitní, "herci" jsou podobní svým předlohám, hudba je podobná své předloze, a neakční scény jsou i docela vtipné. Ovšem "akční" scény jsou nudné, do filmu násilně vlepené, a asi 5x delší, než by bylo potřeba. (Dadel se zamyslel, zda na sebe neprozradil víc, než musel) ()

Bezda22

No, neni to lepší než Piráti. Jsou tu zbytečný "bojový" scény. Teda, zbytečně dlouhý, ne úplně zbytečný. To čeho sem se bál je, že tam bude Žvejkal někoho vojíždět, bohužel stalo se pár minut po tom co moje myšlenka prošla hlavou :-D. Navíc si tam dával dvě nejlepší zásuvky celýho filmu. Řikal sem si, tady je něco špatně :-D. Ty mrdací scény nebyly nic extra. Výběr buchet, taky nic moc. Navíc dvě nejlepší, tam prostě klátí obří ufuněnej chlupáč :-D. Žvejkala mám normálně rád, ale tady to prostě nevyšlo :-D. Vychází mí z toho prostě takovej průměr no. Nerad srovnávám, ale když to srovnám s Pirátama, tak tohle je opravdu jen průměr. Takže 3 hvězdy ()

zipoo

Zdá se, že Leia ráda hraje hry pro celou rodinu, jako je například INCEST. Chewbacca je těžkej heartbreaker a Darth Jeff Vader je trochu nesebevědomej na to, že má péro jak nohu. Ale největší srandou jsou hlášky Obi-Wana! Už se těším na další díl... na největšího prasáka v SW universu Mistra Fakin Yodu! ()

Baxt

Naprostá špička svého druhu. Žádný suchý role-play polotovar, ale staré známé dobrodružství - od lapení princezny po dekoraci hrdinů. Do opusů Digital Playground sice chybí lepší pacing, jenže ti se nepotýkají s nepůvodní předlohou. Tahle parodie "má koule" nejen citovat, ale taky měnit, skutečně přetvářet legendu ve vtipné a nápadité scény (Han střílí PRVNÍ, rychlost Millenium Falconu se NEMĚŘÍ v parsecích a z Obi-Wana je občasný pijan, co zanechá po své smrti jen placatku, nejgeniálnější je ovšem alternativní zničení hvězdy smrti). Dosud nejupřímnější a nejlepší počin Axela Brauna. Těším se na další díl. ()

Luk Skywalker

Jedná se o předělávku Epizody IV, kdy jsou zde všechny zásadní scény. Tuto verzi lze doporučit i těm, kteří původní SW neviděli, pokud nejsou puritáni :-), přijdou jen o parodující scény, které jsou k pousmání a potěší fanoušky. Mimochodem autoři jsou SW fans. Porno scény obsahující klasické schéma, 1. porno scéna je ještě reálná, zbytek je standardní porno výkon. Máme zde SPOILER: prstění, orál, soulož v různých polohách, anál, lesby, čtyřku na veřejnosti, trojku a pokud vezmeme v úvahu rodinné vazby z původních Star Wars, tak i incest KONEC SPOILERU. Je zde dost děje, stopáž teda není přepálená, aby film nudil. Takže z tohoto ohledu nejlepší porno, které jsem viděl. ()