poster

Deadman Wonderland: Akai Knife cukai

 • Japonsko

  デッドマン・ワンダーランド 赤いナイフ使い

 • Japonsko

  Deadman Wonderland: Akai Knife tsukai

 • USA

  Deadman Wonderland: The Red Knife Wielder

Animovaný / Akční / Drama / Fantasy / Horor

Japonsko, 2011, 25 min

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • Larky
  ***

  1.sezóna seriálu má otevřený konec. Tento fakt OVA (bohužel) ignoruje a věnuje se minulosti jedné z vedlejších postav a sice Senjimu Kiyomasovi (jo, je to ten co v seriálu přijde po prohraném fightu proti Igarashi Gantovi o oko). Konkrétně se jedná o období chvíli před jeho nástupem do vězení. Nutno podotknout, že bychom se bez téhle pětadvacetiminutovky v pohodě obešly, nijak zvlášť totiž neosvětluje pozdější události ve Wonderlandu ani v samotném Senjiho životě, na druhou stranu, vzhledem k tomu, že druhá sezóna seriálu je daleko, berme zavděk i tímhletím.(18.10.2011)

 • gumbo
  **

  Lepší než seriál, ale v 25 minutách se toho nestihne moc. 45%(8.12.2011)

 • JohnyTrava
  ***

  Alebo, keby nám Deadman zostal v koľajach tých nekonečných sérií, toto by bol ten diel, kedy všetci čakáme čo bude ďalej a ono nejaký ten flashback. A ešte k tomu predvídateľný a ničím originálny (a to to má byť OVA). Škoda, škoda.(21.6.2013)

 • DaweForeman
  **

  Tak rozhodně zajímavé pozadí jedné postavy, ale respektive informacemi zrovna nepřetéká (přesně jako v hlavní části). Hodně důležité otázky tu prostě nejsou zodpovězeny - Jak získal tu sílu konkrétně? Proč nikomu z jeho kolegů nebylo divný, že má ty krvavý čepele? Jak se dostal do vězení? Kdo byl ten další záporák? Jaký je vůbec pozadí toho zničeného Tokia? Nemusím ani řikat, že je to takové rychle odbyté.(19.7.2014)

 • sovel
  ****

  Nevím kdo co čeká od OVA nebo ve zdejším případě ODA(defakto to samé :-D )?? Toto je celkem dobré rozšíření reálií z původního anime, kdo čeká uzavření konce je naivní blázen. V 25 min. se to určitě nestatne, tedy zbývá jen nějakej ten prequel jako zde nebo dějová odbočka či pohled na děj, který v anime nebyl ukázán. Zde tedy u ,,vrány,, je zajímavé spatřit, že i on jednou byl citlivý člověk.(4.6.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace