poster

Aarakshan

Drama / Thriller

Indie, 2011, 164 min

Komentáře uživatelů k filmu (2)

  • kaylin
    ****

    Amitabh Bachchan patří k těm hercům, které mám v indickém Bollywoodu rád a jeho současnou podobu a současné hraní mám ještě raději než jeho dřívější filmy. Proto mě snímek dovedl zaujmout hlavně díky němu, i když je zde snaha i o příběh, který má své dobré dramatické momenty, hlavně pak v závěru. Ale přece jen je to v tomhle případě zbytečně dlouhé.(18.4.2017)

  • Gaja Gamini
    ***

    Většina filmu se mi velmi líbila, víc pro myšlenku než herecké výkony (všechny dobré), jelikož jako univerzitní studentka jsem postřehla některé opravdu zajímavé věci. Aarakshan je vpodstatě show jednoho muže a tím je stále charismatický Amitabh Bachchan. Saif Ali Khan mizí z mysli v okamžiku, kdy zmizí ze scény. Deepika má skvělé výrazy tváře, jen potřebuje víc zapracovat na modulaci hlasu. První část je více sepjatá a napínavější, a rozhodně by bylo ku prospěchu věci zkrátit snímek na standartní dvě hodiny.(3.12.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace