Aarakshan

Drama / Thriller

Indie, 2011, 164 min

Amitabh Bachchan patří k těm hercům, které mám v indickém Bollywoodu rád a jeho současnou podobu a současné hraní mám ještě raději než jeho dřívější filmy. Proto mě snímek dovedl zaujmout hlavně díky němu, i když je zde snaha i o příběh, který má své dobré dramatické momenty, hlavně pak v závěru. Ale přece jen je to v tomhle případě zbytečně dlouhé.(18.4.2017)

Většina filmu se mi velmi líbila, víc pro myšlenku než herecké výkony (všechny dobré), jelikož jako univerzitní studentka jsem postřehla některé opravdu zajímavé věci. Aarakshan je vpodstatě show jednoho muže a tím je stále charismatický Amitabh Bachchan. Saif Ali Khan mizí z mysli v okamžiku, kdy zmizí ze scény. Deepika má skvělé výrazy tváře, jen potřebuje víc zapracovat na modulaci hlasu. První část je více sepjatá a napínavější, a rozhodně by bylo ku prospěchu věci zkrátit snímek na standartní dvě hodiny.(3.12.2011)