Scooby Doo: A XXX Parody

Pornografický / Komedie
USA, 2011, 111 min

lykan9

Tak jsem se rozhodl zabřednout do nových vod a tím jsou porno parodie a musím uznat, že v případě mé první volby, jsem neudělal špatně. Když pominu hlavní téma, tak si tvůrci poměrně pohráli s detaily, jako cupitání nohou při zkoumání domu nebo honičky (teď opravdu myslím běhání). Vyloženě mi to připomnělo starý kreslený seriál, což se u klasické hrané verze nepodařilo. Mimo to, bylo to i vtipné. A když vezmu hlavní téma, tak představa, jak by to vypadalo, kdyby si to rozdal Frad s Dafbe nebo Shaggy s Vilmou (a další varianty) byla uspokojena. Díky bohu, že Scooba vynechali :-) ()

sskrblik

Realizace a zpracování Z čuby dú je super a snaží se co nejvíce přiblížit Scoobymu po kostýmové stránce i některými efekty. Jen ten děj je tak neskutečně jednoduchý a banální, že si přece filmaři mohli vymyslet něco většího. Král Evan Stone vyloženě baví a další postavy jak by smet. Jen ten děj byl tak neskutečně tupej, že to do očí bylo. Jinak solidní péčko, kde si aktérky nechaly (nepochybně schválně) zarůst kožíšky :)). TITULKY: http://www.titulky.com/Scooby-Doo-A-XXX-Parody-180613.htm ()

kaposlav

Čím ďalej tým viac nadobúdam pocit, že tieto paródie stoja za hovno. Skupinka pornohercov sa oblečie ako postavy zo známeho filmu, alebo rozprávky a zašusta si medzi sebou. Akurát su obmedzení pri výbere a úroveň bežného porna dorovnáva len fantázia diváka, alebo hovorený humor. Teda pokial viete anglicky, lebo s dabingom som ešte xxx paródiu nevidel. ()

Frajer42

Mě to tedy příliš nebavilo. Původní film mé pozornosti celý život zřejmě unikal, takže mi chybělo to srovnání s tím, co zde mělo být porno parodováno. Takový ten nástin příběhu zde moc nedocením a pornografický zbytek mě také neokouzlil. Herečky jsou ošklivé a herci mají krátké hady. Dokonce to tam vypadá, jak u Bobří řeky, ale pořádné. Jednou se to polesbí a jednou té blondýně jeden z frajerů pošimrá střeva. Jinak je to taková ta klasika, která nikoho nebaví, ani kdyby ji provozoval, natož se na to jen dívat. Čekal jsem, kdy tam vlítne ten zatoulanej čokl a trošku to zpestří. To bylo ale pouze moje ctěné přání. Pochopitelně jsem se nedočkal. Hvězdička maximálně. ()