Would I Lie to You? (TV pořad)

Komedie / Soutěžní

Velká Británie, 2007, 30 min

Perfektná záležitosť. Mackova prehnaná snaha zaobaliť lož a Mitchellova "angry logic" (ako ju raz popísal Stephen Fry) funguje v každej epizóde na jednotku. Spolu s QI a The Big Fat Quiz of the Year moja najobľúbenejšia Panel show.(6.1.2016)

"Thirty minutes of exposing truths and pedalling lies featuring some of the country's most available talent." --- Jo, občas to tak skutečně vypadá. Ale to jen proto, že chemie mezi Davidem a Leem pracuje každej díl na plný obrátky a sama (potažmo jen Davidovy senzační "angry rants") by tu 30minutovku odtáhla i za přítomnosti čtyř hluchoněmých hostů. Což je jistě chvályhodná konstanta, snad až unikátní...(25.5.2013)

Slovní přestřelky Davida a Leeho jsou k nezaplacení.(2.5.2012)

David Mitchell a Lee Mack. Právě tato dvojice atakuje mou bránici a s ní i mé hodnocení do závratných výšin!(2.5.2017)

WILTY sa stal jednou z mojích najobľúbenejších britských TV Shows vôbec. David Mitchell a Lee Mack je tak komické duo súperiace v banálnej súťaži o odhaľovaní klamstiev, že som neraz musel video zastaviť dosmiať sa a potom sledovať ďalej. Neviem, či v hodnotení môžem byť objektívny keďže angry logiv Davida Mitchella zbožňujem nie len v WILTY ale všetkých iných panel shows, kde sa objaví. Spolu s Lee-m už tvoria zohratú dvojicu, ktorá svojm vzťahom a interakciami často zachráni aj nie až tak vtipný príspevok hostí.(17.5.2017)