Would I Lie to You?

(pořad)
Komedie / Soutěžní
Velká Británie, 2007, 30 min

vittorrio

WILTY sa stal jednou z mojích najobľúbenejších britských TV Shows vôbec. David Mitchell a Lee Mack je tak komické duo súperiace v banálnej súťaži o odhaľovaní klamstiev, že som neraz musel video zastaviť dosmiať sa a potom sledovať ďalej. Neviem, či v hodnotení môžem byť objektívny keďže angry logiv Davida Mitchella zbožňujem nie len v WILTY ale všetkých iných panel shows, kde sa objaví. Spolu s Lee-m už tvoria zohratú dvojicu, ktorá svojm vzťahom a interakciami často zachráni aj nie až tak vtipný príspevok hostí. ()

kareen

Lee Mack, David Mitchel a Rob Brydon jsou neskuteční sympaťáci a improvizační humor jim jde na jedničku. A když se k tomu ještě sejde správná parta ostatních hostů, nemá to chybu. Moje oblíbená historka je ta o tom proajatém koni v Bulharsku, už jsem ji slyšela a viděla tak pětkrát a stejně pokaždé znovu brečím smíchy. Je to celé velmi britské a hlavně moc moc vtipné. ()

filmmovier

Fantastický pořad. Skvělá parta lidí (zejména tedy dvojka Mitchell a Lee, kteří jsou naprosto neskuteční) a porce velmi zajímavých příběhů, které jsou často i docela šokující. Britové humor umí, a v tomto pořadu to dokazují - je to velice vtipné, velice zajímavé, ani trochu trapné a echt kvalitní. 90%. ()

Thomick

"Thirty minutes of exposing truths and pedalling lies featuring some of the country's most available talent." --- Jo, občas to tak skutečně vypadá. Ale to jen proto, že chemie mezi Davidem a Leem pracuje každej díl na plný obrátky a sama (potažmo jen Davidovy senzační "angry rants") by tu 30minutovku odtáhla i za přítomnosti čtyř hluchoněmých hostů. Což je jistě chvályhodná konstanta, snad až unikátní... ()