Jak se rozloučit s Odettkou (TV film)

Krimi / Drama

Československo, 1984, 79 min

• veronikav

Takové nějaké umělé -nezáživné . Odettka mi pila krev od začátku :-D(10.2.2012)

Náhodou příjemná krimi na nedělní podvečer.. :-)(30.9.2017)

• LadyPupu

Odettka byla na přesdržku a taky podle toho dopadla. Bohužel po jejím úmrtí už se tu jen mele, mele a mele. Až do konce, který je vysvobozením z této rozvleklé cancoidní rádoby detektivky.(26.2.2016)

• Drom

Čekal bych, že film se znělkou ne nepodobnou pořadu Federální Kriminální Ústředna bude trochu údernější. Ale trvá to bez mála půl hodiny, než tu rozmazlenou línou pitomou krávu někdo švíkne po hlavě. A že si to zasloužila, chudák Jiří Ornest. Ani bych se nedivil, kdyby byl vrahem on. Nevadilo by mi, že to je zas další totální studiovka v papírových scénách. To bylo ostatně docela dobře udělaný. Ani ty dost podivný hudební motivy. Ale tím nebudováním atmosféry mi to připomnělo stejně (a možná o něco více) neumětelský, však o třicet let novější, Případ pro rybáře. Scéna za scénou, bla bla bla, ale diváka nic nevede. A pak byl konec. Kdyby se ten pachatel alespoň zkusil vykroutit! Drama? Kde?Jediné dva pocity byly soucit s hlavním hrdinou a nenávist k Odetce a jejím dementním kámošům. Co však stojí za úvahu je, zda vražda takové vypatlané slepice je zločin nebo zásluha. Svým výkonem mě navíc rozčiloval Svatopluk Skopal. Tenhle člověk by neměl hrát policajty. Měl by nazout kecky a vrátit se na běžeckou dráhu. Jinak to bylo zahraný docela dobře, takže to nechám za dvě.(5.1.2018)

• sator

Velmi průměrná až podprůměrná inscenace.(5.1.2012)