poster

Zkurvenej pátek

 • USA

  Next Friday

Komedie

USA, 2000, 94 min

Komentáře uživatelů k filmu (78)

 • zbojnix
  *****

  Vole vypni to. Mňe to předepsal doktor. Magixbox uvádí negerskej film. Jo. Já jsem zkouřenej... Kurva. Jsem zkouřenej jak dobytek. Cubevision production. Ty vole to bude hustý. Dej si práska, Smokey. Vyfoukni to nosem. Nemáš vodní dýmku, vole? Páli mě z toho držka. Napsal to Ice Cube. Já myslel, že ten negr sedí. Já mu s tou píčovinou helfnul. My všichni. Takto začínajú úvodné blbé, negerské, smradľavé, prefajčené keci. Kto to vlastne kecá? To je úplne jedno. Prečo? Pretože konkrétne tento film natočil Ice Cube s ďalšími negrami tak trochu pre svojich. Ak sa náhodou ten film dostane k vám? V tom prípade dúfam, že sa budete baviť. Je dosť možné, že beloch nemusí pochopiť tento typ humoru. Mali by ste vidieť strýčkovu spálňu, kde s ženou prevádzajú negerský sex, s množstvom erotických pomôcok a zásadne sú pritom zhulený. Treba povedať, že pokiaľ nieste afro-američan, neskúšajte tieto veci doma. Zaručene vás to zabije. Neger vyslovuje: „Madr Fakr!“. Ale ako to povie hispánec? „Môôtě Fôôkě undôstres?“ Riky Martin je king 8) Od negerskej komédie by sa dalo očakávať, že tam bude plno boubelatých kakaových dievčat, množstvo Hummrov s 42-kami diskami a množstvom chrómovaných búchačiek. Opak je pravdou, tento film je naopak úplne v pohodičke, len s množstvom blbých kecov. Žiadne šialené prestrelky a žiadne auto naháňačky. Dalo by sa povedať, že tento film je nízko rozpočtový. Jediné zničené BMW-čko a spústa vyhuleného matrošu? Bagateľ! Na záver tohto komentu, už nevládzem po sebe čítať. Chcem len... HEHEHEhihi povedať, že tento model je fakt super. Strelil mi to Ice, hihi! Zaujímavý film - na jeden - nudný - zkurvený - piatkový - večer - KucKuc ...(23.12.2007)

 • Lima
  **

  Jak říká Ice Cube - tohle je "real nigger movie!". Za celý film uvidíte pouze jednoho herce, který není černošského původu. Ice Cube si ve vlastní produkci natočil crazy komedii se svými kamarády pro své "bratry". A jak to dopadlo? Je to opravdu crazy, ale smát se většinou moc nebudete, pokud nemáte rádi fekální humor, ve kterém se to prdí ostošest. Ale je tu pár vtipných momentů, u kterých jsem se zasmál, ale těch bylo tak málo, že to vlastně ani nestojí za řeč.(28.9.2003)

 • T2

  Rozpočet $11miliónovTržby USA $57,328,603Tržby Celosvetovo $59,827,328(24.12.2009)

 • imf
  ***

  Roztomile zkouřené, místy děsivě vtipné - decentní černošská komedie při které nemusíte být pod vlivem toxických látek, abyste se občas rozchechtali na celé kolo. Film, který ani nepřekvapí ani neurazí, ale dokáže vylepšit nudné páteční odpoledne...(30.12.2002)

 • Radek99
  **

  Je dobré si občas pozvednout sociální kotvu a podívat se na něco, co je tak na hony vzdálené světu průměrného středoevropského bělocha. Tahle čistě černošská komedie je docela zajímavá, ale bohužel ji nejsem schopen přijít na chuť. Zdá se mi, že je to moc velké béčko a humor příliš prvoplánový a místy i nudný... Z hlediska bílého Středoevropana podprůměrný film...(26.4.2007)

 • mandes

  rozpočet : $11 million tržby celosvetovo : $59,827,328(30.4.2007)

 • TheMaker
  *****

  ______Do "píči" tohle je ale kurevsky dobrá nigger movie.......!!!! ,-)________(31.7.2008)

 • Dever
  ****

  Soundtrack Terence Blanchard: 1. You Can Do It - Ice Cube [4:34] ,2. Chin Check - N.W.A. [4:23] ,3. We Murderers Baby - Vita [3:49] ,4. Hot - Toni Estes [3:12] ,5. Livin It Up - Pharoahe Monch [2:54] ,6. Fried Day - Bizzy Bone [4:35] ,7. I Don't Wanna - Aaliyah [4:15] ,8. Low Income - Wyclef Jean [4:13] ,9. Shoalin Worldwide - Wu-Tang Clan [4:04] ,10. Good Friday - Big Tymers [3:53] ,11. Friday - Krayzie Bone [4:19] ,12. Mamacita - Frost, Kurupt, Soopafly and Don Cisco [4:47] ,13. Make Your Body Sing - The Isley Brothers [4:02] ,14. Murder Murder - Eminem [3:44] ,15. Money Stretch - Lil' Zane [3:53],(14.6.2011)

 • novoten
  odpad!

  "Na měsíci není žádnej kyslík, to bysme se nemohli zhulit." Nějak nepobírám smysl tohoto druhu komedií. Když je všechno umělé a nevtipné, tak se to dá pochopit, ale když se tváří natolik troufale, že předpokládá, že se u glosů hlavní postavy budete válet smíchy na podlaze a za celý film jsem se jednou usmál ("Došel nám cukr"), tak je jasné, že něco silně nevyšlo. Fekální humor a plno vulgarismů ale nefunguje ani v té nejmenší míře. Režisér Steve Carr tímhle vpravdě debilním kouskem předznamenal svoji kariéru.(4.5.2006)

 • Shit
  ***

  je to takovej "černej humor", ale občas to je docela sranda(20.12.2003)

 • Hitman_47
  ***

  Celkem good, ale ne až moc good.....moc jsem se nesmál(29.11.2004)

 • MMR
  odpad!

  Tak teď vysvětlím své velice nelogické hodnocení. Má to dva razantní důvody. 1) Oblíbený film mé bývalé, kterou teď tak nesnáším, že jsem musel dát odpad...(ubohý důvod, že?) 2) Film je natolik prošpikován sprostými slovy, že jsem u toho trpěl. Obyčejně bych tedy dal asi 2 hvězdy, ale jednou jsem dal odpad z určitých zde zmíněných důvodů, a já si za svými názory stojím.(5.6.2011)

 • Xmilden
  **

  Čas od času dostane člověk chuť na trošku fekálního humoru a černoši jej umí prostě nejlépe. Místy poměrně slušná konina, pár scének vyloženě zahřeje. Například když gangster Pinky načape Ice Cube ve svém obchodě. Docela mě ve filmu vadil nevýrazný Mike Epps. 45%(24.10.2014)

 • paascha
  odpad!

  Přesně typ filmu, ktzerý nemůžu ani cítit. Negři, negerská muzika, debilní smažky, co jen hulej a debilně se tleměj a drůbežíma hlasama na sebe kvičej: Hele, woe, ty wogo, nečum, woe! Brrr, to by blil(10.6.2008)

 • swamp
  *

  Kde nic, tu nic, nigga! Hvězda za Jacoba Vargase, jeho Joker byl docela vtipnej.(6.11.2011)

 • Campbell
  ***

  Po všech těch krvácích a různých hororech jsem potřeboval trošku zkrotit a tak mi někdo doporučil tuhle blbůstku že se u ní dobře odreaguju. No odreagoval jsem se dobře ale je to fakt těžká kravina. Jde tu o to kdo udělá sprostší vtip. Bohužel mi tu přišlo že se tu vtipy dost často opakujou(chlápek spadne do hovna a tak se tu dělá vtip do konce filmu o tom). Příběh nehledejte, vtip je taky stupidní ale sem tam se člověk fakt baví.(17.3.2014)

 • SeBig
  *****

  Nemám výtky trilogii pátku prostě žeru. Jen škoda že už tu není Tucker, ale Epps je taky týpek. ,,tak kdepak jste vy čuráci?"(5.7.2010)

 • Flakotaso
  ****

  Pohodová pytlovina na zasraný páteční večer :) Když k tomu navíc hraje hromada parádní hudby, je to na zlepšení nálady jako dělané.(30.4.2010)

 • Bauer
  ****

  Od té doby, co jsem viděl xXx: Nová dimenze, tak nesnáším rappera Ice Cuba jako herce ale tady mi nevadil. Měl furt jeden stejn výraz, občas potáhne z trávy ale nedělá žádnýho frajera, který umí všechno. Takže tady jsem ho docela i žral. Nejvíc se mi ovšem zamlouval sympaťák Mike Epps. Nějaké jeho pohyby a především několik dobrých hlášek a díky němu bylo o zábavu postaráno a taky jsem se díky němu i smál nahlas parkrát. Ale ani ostatní nebyli špatní a taky byli vtipní. Smál jsem se psovy, který snědl trávu, to byla jedna z těch vtipných scén. A kde hraje Ice Cube, tak tam nesmíí chybět dobrý hip hop. Tahle komedie mně mile překvapila a hlavně mě velice pobavila!(22.12.2007)

 • bouncer
  ***

  Překvapivě slušná komedie, kterou si nejlépe vychutnáte v originále, protože se ve filmu objevují báječně mluvící portorikánci :-) Ovšem příběh je opět "jaksepatří" ztřeštěný. Kvalita určitě není slovo, které by se k tomuto snímku hodilo, přesto se zasmějete a na chvilku zapomenete na všední starosti...(27.2.2004)

 • ARI50
  *

  Snaha o dokončení 3 pátku ale mě se to prostě vůbec nelíbí bez šmrncu originality a nápadu.(4.9.2018)

<< předchozí 1 2 3 4