Zkurvenej pátek

Next Friday

Komedie

USA, 2000, 94 min

• josmart

Ice Cuba mám celkem rád a huličské komedie taky. Tenhle film má ale několik vad na kráse. 1. není vtipný, 2. málo se tam hulí, 3. je morálně závadný tím, že mi připomíná pohádku Jack a kouzelná fazole. Vysvětlím - Jack zabije obra, který mu nic neudělal, vezme mu prachy, všichni jej obdivují a žije šťastně až do smrti. Ice šlohne prachy a je taky borec.(9.9.2009)

• Mandalorian

Úleva přišla až s titulky. Nevím, jestli je Ice Cube horší raper nebo herec. A to jsem myslel, že v ničem horším než XXX 2 už hrát nemůže. Za to je ta jedna hvězdička. Za to, že mě překvapil. I když strašně. Blbeček. To jeho prosazování ve filmech je trapný jak ta snaživka Electra. Nejlepší, v čem hrála, byl Joey. :-D(30.8.2011)

Po všech těch krvácích a různých hororech jsem potřeboval trošku zkrotit a tak mi někdo doporučil tuhle blbůstku že se u ní dobře odreaguju. No odreagoval jsem se dobře ale je to fakt těžká kravina. Jde tu o to kdo udělá sprostší vtip. Bohužel mi tu přišlo že se tu vtipy dost často opakujou(chlápek spadne do hovna a tak se tu dělá vtip do konce filmu o tom). Příběh nehledejte, vtip je taky stupidní ale sem tam se člověk fakt baví.(17.3.2014)

• me3x®

takto toto vôbec nie je moja parketa... to si váčne radšej pozriem Stifflera, alebo Klub sráčov, tam keď to bola blbosť, sa tak aj "herci" tvárili. Tým momentov, kedy by sa normálny človek mal smiať, som vážne veľa nenašiel, ak vôbec nejaké. Asi som sa mal pred tým schlastať, ale keďže to tiež nie je moja parketa, tak asi mi nie je súdené. Stotožňujem sa s komentárom: paascha. Aj keď * by som tomu dal, pretože podľa mňa existuje skupina ľudé, ktorí presne toto hľadajú.(18.2.2009)

Od černochů pro černochy. Nebo spíš od negrů, pro negry? Už začátek filmu začne pěkně hustě. Titulky vytvořený z kouře vodní dýmky a k tomu komentáře Ice Cubea a jeho kámošů. V podobným duchu se nese celej film. Hulení, prachy, ženský, hip hop, černoši...A jako bonus je tady ještě pěkně zhulenej pes Chico, kterej je v jednom kuse připravenej vám ukousnou prdel.(26.3.2007)

• - Ešte predtým, ako pán Jones (John Witherspoon) spadol na trávnik, držal v pravej ruke papierové vrecko, ale vo chvíli, keď už padal, v nej už nedržal nič. (marciano)