Študent Oliver Mansfeld berie život na ľahkú váhu. Chvíľu študuje v Cambridgi, chvíľu na Sorbonne a má okolo seba plno mladých dievčat, ktorých priťahujú jeho peniaze. Jedného dňa sa zoznámi s atraktívnou 30 ročnou Verenou - je to manželka bankára Manfreda Lorda, najbohatšieho muža v meste...Obaja prepadnú vášni a neberú na nič ohľady...Lord pozve Olivera, aby šiel spolu s ním a Verenou na jachtu - na Jadranské more. Mladík akceptuje - netušiac, že sa stane nástrojom v rukách nepredvídateľného bankára.... (oficiální text distributora)

rigby odpad!

Ačkoli se jedná o televizní film a je třeba ho podle toho hodnotit, stále je to jen velmi slabý, téměř neviditelný stín skvělé předlohy J. M. Simmela. Je neskutečné, co může vzniknout za nedívatelný paskvil v rukou slaboduchého režiséra. ()

lusa odpad!

Nejde nekomentovať. Takto sprzniť jeden z najkrajších románov, nato treba asi aj nejakú úroveň mentálnej retardácie. Fanúšikom Simmelovej predlohy odporúčam vyhnúť sa oblúkom. Odpad + odpad! ()

NSN odpad!

Jestli jste někdo četl ten výbornej stejnojmennej román, tak prosím nekoukejte na tenhle paskvil. Ani po ani před. Nikdy. ()