Hviezdy slovenského a českého popu a ich sedem najväčších hitov.
Jednotlivé časti: 1.-Tublatanka
39.-Karel Svoboda
40.-Legendárne hity
41.-Silvester legiend
42.-Jaro Filip
43.-Legendy popu na ktoré nezabúdame (oficiální text distributora)

gumolit

Taká spomienka na staré hity dneska aj tak nič poriadne nie je na našej scéne všetko sa len opakuje ale to prevedenie že sa všetci tvária doležito a tie prevedenie skladieb v podaní iných spevákov no dosť trápne čisto umelé!!A kde je Team, Vidiek,Metalinda čo boli moc tvrdí na túto reláciu?? :-))Alebo si myslím že kašlali na toto ()

komando20

Neviem prečo tento program je tak zle ohodnoteni, kedže ja som milovnik dobrej hudby, určite to hodnotim pozitívnejšie aj ked je pravda že niektore pesničky sa mladým spevákom a speváčkam nepodarili, ale zase z niektorých mi naskakuje husia koža. Pokial vas bavi československa hudba tak z tohto programu sa môžete vela dozvedieť o začiatkoch našich legiend, Milan Lasica je ozaj dobrý glosátor, ktorý to tam dobre okorenuje. Táto relacia ešte podla mna by mohla vydžať velmi dlho, lebo kapeli ako gladiator, hex, polemic vznikli koncom 80 rokov a kludne by som sem zaradile aj kapely 90 rokov ako desmod, no name, imt smile a ešte je mnoho kapiel ktore patrili k legendam určite Metalinda, Maduar ale aj kultovy Mc Erik a Barbara. Rozhodne ešte tam chyba Team s Haberom a určite by som tam venoval večer aj Senzusu. A to som ešte nemenoval x českych interperetov kde z krorých by som chcel najviac vidieť lucie a kabat, ale ten je dost malo realny :( pre stv ()

SuzieS odpad!

na chvilku jsem to přepla a říkala jsem si: zajímavé, jak show, do které je viditelně investovano docela dost penez (studio plno velkych obrazovek, vsude svetla, kabely, aparatura) vypada tak neuveritelne lacine? K tomu tam nejaky mlady zpevak, ktery vubec nesel slyset, do romanticke melodie skakal jak orangutan v riji... ()

Billie777

Nebylo to tak špatné. Nápad super, jen někteří zpěváci - pokud je tak vůbec mohu nazvat - byli dost mimo a oproti originálu od těch opravdových zpěváků zpívaly dost mizerně. Ale někteří tam naopak byli moc dobří až výborní, obzvlášť Alžběta Kolečkářová mě příjemně potěšila, z ní se klube výborná zpěvačka s nádherným hlasem. Dále si myslím, že je moc fajn, když se tahle legendární československá hudba dostane znovu na obrazovky a tím pádem i do podvědomí mladých lidí, kteří některé písně třeba ani neznají, což je dost škoda. Další věc je, že se také dozvíte nějaké perličky ze začátků našich hvězd a nakonec potěšila i herečka Kristína Farkašová, která pořadem provázela a působila moc mile a sympaticky. A ještě jedna věc - když se podíváte, kolik trapných reality-show typu Farmy apod. se na televizních slovenských a českých obrazovkách objevuje, tak je tohle oproti tomu ještě hodně fajn a příjemné pokoukání. ()

MM_Ramone odpad!

Načo spomínať na takéto socialistické sračky?! Načo si pripomínať, glorifikovať, týchto normalizáciou ovplyvnených interpretov, čo zapredali svoju kreativitu a slobodomyselnosť za to, že mohli vystupovať a verejne sa zviditeľniť? Úbohé karikatúry svetového pop rocku, čo boli, privilegované, priamo schválené totalitným, politickým režimom. Vtedy sa skutoční rockeri a hudobní umelci krčili hlboko v undergrounde. Tých by som veru radšej dnes videl na verejnoprávnej televízii. Tieto "Legendy popu" pre mňa nič neznamenajú. Je to prežitok prehnitého režimu. Odpad! ()

• Relace byla vysílána živě ze studia IV v Mlynskej doline. (Olík)