A3UM

(pořad)
Publicistický
Slovensko, 2011, 25 min

Magazín o dizajne a architektúre. (oficiální text distributora)

Marek1991

Ono sa to dá pozerať, nie je to nič svetoborné, no do sveta dizajnu a architektúry je to príjemný náhľad. Ja som v súčasnosti nadchnutý pre štýl z dokumentu Architekt odpadu, či pre Frescov Venus project, lebo je akoby z mojich snov, no aj toto bolo fajn. Diely to má síce krátke, no vzhľadom na to, že je to program, ktorý môže mať dielov mnoho, tak to neberiem ako katastrofu, no obávam sa toho, že vzhľadom na to, aké témy rozoberá a ako ich zhŕňa a berie dosť cez pocity, že to nebude mať dlhé trvanie ako napríklad Sféry dôverné, ale zaradí sa medzi prevažnú väčšinu televíznych programov, ktoré u nás na Slovensku nevydržali viac ako 5 rokov. Myslím však, že je to dobrý program, žiaden bulvár, telenovela, reality šou, nie je to však zas ani náučný program, či diskusia, no na nahliadnutie do aktuálnych trendov, vývoja a sveta tohto umenia je to neškodné a prijateľné. ()

sehe

Viac,ako pozitívne hodnotenie pre magazín o architektúre na RTVS.Môžme tu vidieť,že na Slovensku nestavaju iba gycove stavby tzv. podnikateľské baroko,ale aj zaujímavé a hodnotne architektonicke a dizajnerske pociny.Príjemný komentár Roba Rotha,proste sa naozaj teším,že A3UM tu je možné vidieť. ()