Jedného októbrového večera sa študentka Giulia zamiluje do Alessandra, čím zruší svoje zasnúbenie s Lorenzom, ktorý túto správu nesie veľmi ťažko a pri autonehode takmer zahynie na motocykli. Avšak Giulia, ani jej rodičia nevedia o Alessandrovi takmer nič. Keď sa však Lorenzo dostane z najhoršieho, strávi Giulia svoju prvú noc so svojou novou láskou. Nasledujúce ráno zatkne polícia Alessandra- Je obvinený z lúpeže a vraždy... (oficiální text distributora)

bloodline odpad!

Áno, otvorene priznávam, videl som TO! Ale niekedy treba pozrieť aj takýto brak, aby si človek začal viac vážiť kvalitu :) Okrem tých nevysvetlených riflí zostáva pre mňa oveľa väčšou záhadou, kto vo verejnoprávnej má na svedomí zostavenie vysielania, lebo pustiť TOTO v nedeľnom prime time, chce dávku drzosti, recesie a negramotnosti :) ()

Budisovie odpad!

Už dlho som väčšiu stupiditu nevidel rozdelenú do dvoch častí. Alebo charakteristika: 200 častí telenoveli v 2 častiach a o nič významné človek nepríde. ()

W.Wicki.W

Nebylo to tak špatné, ani bych tomu neříkala "telenovela" .... Je pravda, že díky konci to vyjde trošku "naprázdno"... ale ty 3* minimálně ... ()