Reklama

Reklama

Zneklidňující vidina smrtící záplavy pronásleduje Noema (Russell Crowe) ve snách čím dál častěji. Tu i další podivná znamení mu pomůže rozluštit moudrý Metuzalém (Anthony Hopkins). Země se ocitla na kraji propasti, kam ji zavlekla lidská rasa. Nejvyšší se rozhodl pro kompletní restart v podobě gigantické potopy a pro obnovu člověčího druhu si vybral právě Noema a jeho početnou rodinu. A protože Noe ví, že zkáza přijde s vodou, začne stavět archu, obří loď, na níž by se on i jeho rodina zachránili. Během stavby se musí potýkat nejen s nedostatkem času, vlastními pochybami, obavami svých blízkých, ale i s otevřenou nenávistí soukmenovců v čele s krutým potomkem slavného bratrovraha Kaina (Ray Winstone). Kromě toho musí na plavbu přizvat i zástupce všech živočišných druhů, aby život na „nové" Zemi mohl být úplný. Největší katastrofa v dějinách planety v tu chvíli může začít. (CinemArt)

(více)

Diskuze

Uživatel senatko smazal svůj příspěvek.

martess

martess (hodnocení, recenze)

Ale tá scenka kde hovoril o stvoreni bola epicka inak ten film stal za hovno... horšie ako knižna verzia :)

Holubicqa

Holubicqa (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Ale jdi ty Já nejsem ani křesťanka, natož být v jakýmsi kroužku :D A ten film si nehraje na based on true story, to nikde nikdo neřekl, tak tady nehraj trolla ;)

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Beckett51

Beckett51 (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Oholená hruď je super, to se dělalo už u gladiátorů, ale vejce se holí blbě. Nejlepší je trochu je zavařit a pak to jde samo skoro.

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Beckett51

počas tých lepší dních... počas horších šukal kamenných anjelov - otázka znie či v tej dobe poznali diamantový kotúč na vybrúsenie otvorov v kameni... auuu

na příspěvěk reagoval Beckett51

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

kurva Waco... a na to si potreboval ten film aby si si to uvedomil ? To potom aj Wick má myšlienku jaxviňa... a to takú, že neser zabijáka a nazabi mu psa lebo ťa dojebe...

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Myšlenka je nebuď ovce! Ty sám si zodpovědnej za svoje rozhodnutí! Není to tak, že bůh ti vnutil, že to musí bejt takhle a takhle ty sám na to musíš přijít! Je fakt, že Noemu to trvalo dlouho než mu to docvaklo, ale to poselství filmu je myslím zcela jasný.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Kémo, ale ten film má myšlenku jako prase úžasnej vizuál. Pro mě prostě fantasy roku, ale to ti asi nemám šanci vysvětlit :-) Pochopil si doufám správně, že žánr mám rád a tak Hobbita nehejtuju, protože je to fantasy? Mě to jenom od začátku nebaví. Fantasy co si na nic nehraje je Sedmý syn to jsem viděl minulej tejden  a taky lepší než skřet a drak :-)))

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE, verbal

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Ale je ti jasné, že škaredej trpaslík z mluvícím drakem sa nehrá na nič len na fantasy...holt toto sa tvári ako historický film bejsd on trú story :)) 

 

A ja som len reagoval na matku Terezu keďže použila nejaký velemúdry citát, ktorý podala spôsobom, že by som ju oplul ...

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Ty si vocas :-) Tak nám to neber (nám menšině 58% je výsměch ostatní jsou troly když se jim to nelíbí) že nám se to líbí. Nějakej škaredej trpajzlík z mluvícím drakem a hamižným Peterem Jacksonem se může jít zahrabat! Stačí to takto?

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

nehanbi sa poslať ma do piče Waco :) ... ja to keď tak zvládnem... tiež viem, že si si šťastím pri tomto filme nadělal do kalhot (zepředu) :))) 

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Holubicqa

Holubicqa (hodnocení, recenze)

Ja tedy byla velmi prijemne prekvapena.. Po vsech tech negativnich komentarich jsem neocekavala nic a dostalo se mi krasneho pokoukani. Myslim, ze to melo hlavu a patu, myslenku a samozrejme nadherne obrazy, coz Aronofsky proste umi.. Kdyz cituji Genesis a do toho tam vznika vesmir a pak Zeme a zivot na ni.. No... moc krasne :))

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

Související novinky

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis

04.08.2023

Ve věku třiaosmdesáti let zemřel ve čtvrtek v nemocnici Mount Sinai v New York City po krátké nemoci americký herec Mark Margolis, mnoha divákům známý především jako zlověstný don Hector Salamanca ze… (více)

Aronofsky si vybral svůj další film

Aronofsky si vybral svůj další film

16.04.2016

Darren Aronofsky (Fontána, Wrestler) nám naposledy představil biblické drama Noe a příští rok konečně uvidíme jeho další film. Jak se bude jmenovat? To zatím nevíme. V příběhu o mladém páru, jehož… (více)

Aronofsky a motorkář Tatum?

Aronofsky a motorkář Tatum?

15.09.2015

Loňský Noe sice rozdělil diváky na nadšené a trochu zmatené, nakonec ale vydělal 362 milionů dolarů, takže se dá považovat za úspěch. Co chystá režisér Darren Aronofsky (Fontána, Černá labuť) dál?… (více)

Emma Watson nepřítelem státu

Emma Watson nepřítelem státu

26.06.2015

„Hermiona" pokračuje v zajímavých kariérních rozhodnutích. V minulých letech zkusila Charlieho malá tajemství nebo Aronofskyho Noema, v nejbližší době ji pak uvidíme s psychologickém thrilleru… (více)

Reklama

Reklama