Mrtvý muž

Mŕtvy muž

12 miliónov dolárov

Akční / Komedie / Thriller

USA, 1999, 91 min

Vynikající scenář s výborně zvládnutými dějovými zvraty - vyšší hodnocení hlavně za něj. Všichni se vybarvili jinak, než se původně jevili, ale nepůsobilo to nepřirozeně uměle - to je ta zmiňovaná zdařilost. Nenudil jsem se, rychle ubíhající thriller využívající osvědčené prostředky. Trochu upovídaný, však myslím záměrně a vcelku inteligentně ;-) Perfektní Timothy Dalton jako drsný šerif. Nečekejte velká sdělení, ale každopádně svižná zajímavá záležitost.(2.5.2015)

Film mě zaujal od začátku do konce.Perfektní děj,akce i příběh.Ale do komedie bych ho nezařazoval.(1.8.2013)

narazil jsem na to náhodou nedávno v televizi a musim říct, že to bylo docela v klidu, celkem jsem se zasmál jamesovejm hláškám :)(23.7.2013)

Sem tam dobrý Belushiho frk a sem tam trošku brutality, v podobě "nechtěně" odhozené sirky na auto polité benzínem ve kterém prosí o život "nevinný" mafián. Agent jejího veličenstva, se po neúspěšné misi Dech života uchýlil na slunný americký venkov, kde v roli venkovského policisty vyšetřuje případy ztracených slepicí a řeší spory vidláků o to, komu patří tyhle dřeváky. Vše se ale změní, když umírající mafián prozradí cosi o 12 melounech, věší zaplivanou šerifskou čepici na hřebík.......... Výborné(28.7.2013)

Celkem slušné a místy i docela zábavné. Takže za mne OK.(11.8.2013)

1 2 následující >>