Epizody(26)

Kri-kri

Shlédl jsem celou první řadu a mám z ní docela rozporuplné pocity. Hned na začátku mě zklamala Benedikta románkem s bohémským malířem, jenž by věkově mohl být jejím synem. Nikdy dřív se takhle neuváženě nespustila. Josého mi tu bylo docela líto, jak hnusně se vůči němu zachovala. Zvlášť poté, co byl několikrát v přímém ohrožení života a dokonce postřelen, ho jako jediná z celé party ani nenavštívila v nemocnici. Absolutně zbytečná postava je Olga. K čemu tam taková osoba vůbec je? Mimo toho, že neustále loví chlapy nemá žádný vlastní příběh. Když už, tak mohli toho malíře Francka dát dohromady s ní. Na pár dílů se tu objeví dokonce Johana, i když Kristián má už nějakou dobu vztah a Angelou. Mimochodem, ten její šéf mi už od prvního dílu připadal jako totální slizoun a to jsem ještě netušil, jaký maniak se z něj následně vyklube. Navíc Kristiána chce za každou cenu od Angely odlákat intrikánská mrcha Ève Watson, která už dělala peklo dost lidem v Les Vacances de l'amour. Jeanne má opět docela akční příběh týkající se ukrývání před kolumbijskou mafií tašky s drogama v hodnotě šesti milionů euro, čímž ohrozí život nejen svůj, ale i Mikuláše, Josého, Jimmyho, Kristiána a dalších. Helena se objeví až v polovině řady a tentokrát zde má minimum vlastního příběhu. Ty její rozhovory s Philippem v kanceláři mě docela nudí. A aby tu těch intrikánek nebylo málo, je tu i Ingrid, které se dokonce podaří oblbnout Mikuláše, aby uvěřil, že s Ricardem v únosu Josého nejela. Lola se dá dohromady s Jimmym. Na rozjezd je to docela slušné, takže hodnotím průměrem 3 * a uvidím, čím mě překvapí další řady. 55% ()