Epizody(26)

Kri-kri

Tato čtvrtá řada je zatím jednoznačně nejlepší. Bohatý, všemožnými zápletkami naditý a svižný děj, emotivní, dramatické i humorné scény se střídají neskutečným tempem. Ingrid vydírající Petera skrze smyšlenou mrtvolu v jeho domě, Chloé pokračující v drogové závislosti a s tím spojená střelba na Josého, Ingrid organizující únos Jeanne, Lola a její románek s bratrancem Josého, náhlá smrt Antoina zrovna když s ním Chloé čeká dítě a plno dalších zápletek. Dokonce se tu objeví hned dva psychopatičtí maniaci, jimž se v obou případech do spárů dostane Fanny. Nejprve ji unese prodavač z obchodu s hračkami, jenž ji přinutí vydávat se za Sněhurku a zachrání ji Kristián s Mikulášem v přestrojení za trpaslíky. Podruhé ji unese Aline, Sebastiánova ex-manželka, která ho Lole odvedla v Rozmarech lásky. Kristián, aniž by věděl, kdo to je ji začne brousit, načež to s ní po provalení ukončí. Ona pak všem ztropí scénu, unese Fanny, drží ji v zajetí a vyhrožuje, že ji polije vitriolem. Velmi emotivní jsou díly 7-9, kdy je José na pokraji smrti a potřebuje transplantaci ledviny, kterou mu kvůli lásce k Mikulášovi daruje Ingrid. Dokonce padne zmínka i o Josého sestře Flo (objevila se v dílech 35-47 Rozmarů lásky). Co mě hodně pobavilo byla scéna, kdy je Lola s Frankem uvězněna ve skříni, hádky Ingrid s Olgou, která mi v této řadě už nevadí a mnohdy je i vtipná. Také je velmi zábavné, jak José špehuje Mikuláše s Helenou a později ostrou hádku Olgy s Ingrid. Zasmál jsem si i u scény, kdy se Walid, milenec Olgy před ní schovává a ujme se ho Eve. Zajímavá je i scéna z Alp, kdy chce Ingrid skokem z vrcholku hory spáchat sebevraždu a potěší i jednodílný návrat Johany na Ostrov Lásky a její opětovné shledání s Kristiánem. Závěr je obohacen o drama s domnělou smrtí Petera a intriky Jean-Paula ohledně dědictví. Tato řada se mi velmi líbí, proto uděluji 4 * a 70%. ()