Reklama

Reklama

Svědci paranormálních jevů

(TV seriál)
  • USA Paranormal Witness (více)
Dokumentární / Mysteriózní
USA, (2011–2016), 46 h 16 min (Minutáž: 42–63 min)

Hrají:

Adam Christie, Will Conlon, Zoe Gamache, Nick Stathas, Jordan Gray, Brielle Robillard, Sharon Belle, Val Cole, Nick Smyth, Mary-Elizabeth Willcott, (více)
(další profese)

Série(5) / Epizody(64)

Poznejte příběhy lidí, kteří se na vlastní kůži setkali s nějakým paranormálním jevem. Poslechněte si vyprávění malé dívky, která vídá neviditelnou kamarádku, bývalého vojáka, kterého vyděsil chlupatý tvor podobný člověku, rodiny, která se nastěhovala do strašidelného domu, a mnoha dalších... V této reality show uvidíte očitá svědectví i dramatické realistické rekonstrukce paranormálních jevů, které se příčí veškerému vysvětlení. Svědci paranormálních jevů vás vezmou za hranice hranic neznámého. Setkání s duchy a mimozemšťany jsou jenom zlomkem zvláštních a podivuhodných událostí obsažených v této fascinující kronice veškerého neznáma. V žádném případě se nedívejte sami! (TV Prima)

(více)

Recenze (43)

MikeCool 

všechny recenze uživatele

TV-seriál. Tohle je hororový seriál, přesně dle mého hororového gusta. Tyhle paranormální sarapatičky já prostě žeru! | 1.řada/2/6 (75%), 2.řada/0/11(--%), 3.řada/0/16 (--%) > Průměr: 75% (4*) | ()

S.Quentin QUALE 

všechny recenze uživatele

Po první sérii - Seriál je obsahově jakýmsi mixem Věřte-nevěřte a Akt X. Každý díl obsahuje dva na sobé nazávislé příběhy, které vypráví reálné osoby za pomoci hraných scén, které celý příběh dokreslují. Najdete zde spoustu haunted house, UFO, BigFoota, atd. Není to úplně dokonalé, protože hrané části jsou většinou prošpikované podprůměrnými herci, navíc například haunted house stories jsou skoro v každém díle, takže nedoporučuju sjiždět jeden za druhým, aby vám nepřišly protivně podobné. Na druhou stranu, švihnete-li si pokaždé jeden díl před spaním, můžu vám zaručit, že se vám mnohdy nebude dobře usínat nebo chodit v noci na záchod. :) Zatím 75%. ()

Reklama

Davies182 

všechny recenze uživatele

Všichni milovníci nadpřirozena si přidávají hvězdičku (už ne - update), ale k čertu s tím. Je totiž v podstatě jedno, že reality show kombinuje pravé záběry svědků s nahraným příběhem plným prkenných herců až to bolí. Jakmile totiž dokáži jako divák poznat, že postavy mluví pravdu, a že ještě při interview jsou opravdu vyděšené do morku kostí, je to plus. We are not alone :-P. ()

Zeck 

všechny recenze uživatele

Přežvýkání absolutně každého námětu, který už dříve natočil Hollywood "podle skutečných událostí". Viděl jsem 4 díly a témata v nich už mají roky vlastní film, takže o čem tento "dokument" vlastně je? O vydělání prachů, proto zde chybí sebemenší náznak opozičního racionálního hlasu, který by ty fantastické výpovědi o znásilnění duchem náznakem bořil, nebo se o to alespoň na oko snažil. Místo něho je zde "hromada" vypovídajících svědků (obvykle ne víc než tři a všichni "na sobě závislí"), kteří si odvypráví ty své pochybné historky, do toho je permanentně stříhaná mizerně zahraná hraná část, která chce děsně vyděsit a to je asi tak všechno. Ty historky mě baví, ale odmítám jim věřit, zkrátka si nedovedu racionálně vysvětlit, že se ti poltergeisti permanentně objevují a škodí jen v USA, kde dobrá historka může vydělat jmění. 40% ()

*CARNIFEX* 

všechny recenze uživatele

Paranormal Witness je seriál, ktorý obsahuje rôzne "pravdivé" príhody ľudí, ktorí mali akúkoľvek skúsenosť s paranormálnymi javmi. Vystupujú v ňom "reálne" postavy, ktoré pomerne autenticky rozprávajú o svojich zážitkoch + amatérski herci, ktorí hrajú v rekonštrukciách. SÉRIA 1: ČASŤ 1: Mladá rodina sa nasťahuje do nového domu v ktorom ich začne prenasledovať poltergeist – 60%. Mladé dievča na ceste domov z kostola spozoruje vedľa cesty neznámu osobu – 50%. ČASŤ 2: Starším rodičom bez stopy zmizne dospelá dcéra s vnukom – 70% najmä za emocionálnu stránku. Pilot helikoptéry spozoruje neidentifikovateľný objekt – 50%. ČASŤ 3: Čerstvo zamilovaný, starší pár sa spolu s dvomi dospievajúcimi dcérami nasťahuje do nesprávneho domu. Po krátkom čase ich prenasleduje poltergeist – 65%. Zástupca šerifa sa uprostred lesa stretne s neznámym tvorom, ktorý ho prenasleduje – 55%. ČASŤ 4: Slobodná matka sa spolu s dcérou presťahujú do nového domu, v ktorom prežijú nejednu nepríjemnú skúsenosť s poltergeistom – 70%. ČASŤ 5: Niekoľko ľudí, vrátane policajtov v malom mestečku opisuje skúsenosť s UFO – 75%. Páru v stredných rokoch sa vypomstí zahrávanie s doskou, určenou na komunikovanie s duchmi – 60%. ČASŤ 6: Mladého chlapca prepusteného na krátku dobu z väzenia kvôli pohrebu starého otca posadne démon – 70%. Na nervy drásajúce lakačky môžete zabudnúť. Najsilnejšou stránkou je občasná mrazivá atmosféra, ktorá bohužiaľ nie je cítiť v každom príbehu. Seriál pôsobí vierohodne len vďaka rozprávaniu "reálnych" postáv, ktoré vykresľujú svoje skúsenosti. Amatérsky herci nepodali najlepšie výkony. Paradoxne akurát vo štvrtom príbehu je všetko, akosi „naopak“. Z duchárskych príbehov, je to však jediný, čo má nejaké té grády ( aj keď správanie skutočných postáv postráda veškerú logiku ). Za pozornosť stojí ešte piata a šiesta časť. Piata pôsobí zo všetkých častí jednoznačne najvierohodnejšie. Šiesta vďaka námetu a pár slušným záberom. Napriek pozitívnym ohlasom, čakal som od tohto, skvelým posterom a pomerne vysokým hodnotím ovenčeného seriálu omnoho viac. Myslím, že veľa ľudí vo svojich komentároch preháňa rovnako, ako samotný "svedkovia" . Celkový dojem je niekde na úrovni - 65%. ()

Galerie (427)

Reklama

Reklama