Svědci paranormálních jevů (TV seriál)

Paranormal Witness

Paranormálne záhady

Dokumentární / Mysteriózní

USA, 2011–2016, 46 h 16 min (Minutáž: 42–63 min)

• Zeck

Přežvýkání absolutně každého námětu, který už dříve natočil Hollywood "podle skutečných událostí". Viděl jsem 4 díly a témata v nich už mají roky vlastní film, takže o čem tento "dokument" vlastně je? O vydělání prachů, proto zde chybí sebemenší náznak opozičního racionálního hlasu, který by ty fantastické výpovědi o znásilnění duchem náznakem bořil, nebo se o to alespoň na oko snažil. Místo něho je zde "hromada" vypovídajících svědků (obvykle ne víc než tři a všichni "na sobě závislí"), kteří si odvypráví ty své pochybné historky, do toho je permanentně stříhaná mizerně zahraná hraná část, která chce děsně vyděsit a to je asi tak všechno. Ty historky mě baví, ale odmítám jim věřit, zkrátka si nedovedu racionálně vysvětlit, že se ti poltergeisti permanentně objevují a škodí jen v USA, kde dobrá historka může vydělat jmění. 40%(15.8.2016)

Pri niektorých častiach som bola naozaj riadne vydesená a zimomriavky fungovali na 100%. Nie je to dokonalé,ale nečakala som, že to bude až také dobré. Vždy keď skončila časť,hneď som chcela vidieť ďalšiu. Je to návykové a keď si to struhnete v noci samy doma budete mať riadne paranormálne posero pocity, keď pôjdete spať.(1.9.2016)

TV-seriál. Tohle je hororový seriál, přesně dle mého hororového gusta. Tyhle paranormální sarapatičky já prostě žeru! | 1.řada/2/6 (75%), 2.řada/0/11(--%), 3.řada/0/16 (--%) > Průměr: 75% (4*) |(16.10.2013)

• kinghome

Je tu takovej menší problém. Nevěřil jsem jim ani slovo! To bylo až tak trapně Americký, že to neni ani možný. Dobrej nápad,kterej je ale blbě natočenej s blbými "herci" a trapnou dokreslující muzikou, která se mnou neudělal vůbec nic, možná jsem se párkrát pousmál. Upřímně nechápu proč má něco takovýho 73 procent.(29.9.2013)

Po první sérii - Seriál je obsahově jakýmsi mixem Věřte-nevěřte a Akt X. Každý díl obsahuje dva na sobé nazávislé příběhy, které vypráví reálné osoby za pomoci hraných scén, které celý příběh dokreslují. Najdete zde spoustu haunted house, UFO, BigFoota, atd. Není to úplně dokonalé, protože hrané části jsou většinou prošpikované podprůměrnými herci, navíc například haunted house stories jsou skoro v každém díle, takže nedoporučuju sjiždět jeden za druhým, aby vám nepřišly protivně podobné. Na druhou stranu, švihnete-li si pokaždé jeden díl před spaním, můžu vám zaručit, že se vám mnohdy nebude dobře usínat nebo chodit v noci na záchod. :) Zatím 75%.(29.9.2013)