Honey 2

Honey 2

Horúčka sobotňajšej noci

Komedie / Drama / Muzikál

USA, 2011, 106 min

Kat Graham jak jí neznám... Ta holky mi něčím vadí... Její výraz obličeje je pořád takovej naštvanej... Nebo je to možná tím, že jí jako Bonnie nemám moc ráda... Ale tancovat celkem umí i jsem jí tady celkem zkousla... ale jinak je to klasika... hudba, tanec, trocha dramatu, hádek, trocha romantiky...(23.5.2012)

Nebylo to zase tak špatné... všechny tyhle filmy jsou založené na stejném podkladu a záleží na zvolených hercích a kvalitě tanci, protože děj je všudy stejný, jen s malýma odchylkama.. Tady to byl opravdu u všeho průměr.. a nevím proč se to jmenuje Honey 2 , když jediné co to má společné s jedničkou a Jessicou Albou je to že tam je použito její studio..aspoň na chvíli se tam mohla ukázat.. a co se týče kvality tance..tak to nebylo špatné, ale pro mě je pořád to nej LETS DANCE 3..Takže tady hodnotím průměrně-3*(7.1.2012)

• Lachvos

Kdyby jste hledali jeden důvod, proč na tenhle film koukat či abychom byly specifičtější, něco co jinde nenajdete, mám strach že by to bylo marné. Příběh cliché jako poslední dobou skoro většina, herci umí hrát asi tak jako já (takže neumí :), zápletka či dialogy se pořád opakují, což jim na už tak chabé logice taky nepřidá, snad jediné co tu stojí za "hřích" jsou taneční scény a hudba...spíše ta hudba :D Choreografie se s Let's Dance (pecka), britskou verzí StreetDance (dobré) či jedničkou Honey (povedené) vůbec nedá srovnat, jsou tam nudné okamžiky, divák má často pocit, že zas tak dobré to není a hlavně, střihač celého filmu si zaslouží uškrtit celuloidem, idiot jeden! ;)(9.11.2011)

• TommyDiamond

Už při první scéně, když se začlo tančit ve vězení pro mladistvé jsem měl chuť prohodit televizi zavřeným oknem. Navíc moje hrdinctví tkví v tom, že jsem vydržel projekci tohoto snímku až do konce a nepoblil se u toho. Lidi, který si myslí, že tanec je všechno a tancem změní svět,hmm!?! No proč by ne? Já jim to neberu, každý má něco. Jenže filmy Honey, Honey2, Let's Dance 2+3 a Nakládačka jsou dělaný jako přes kopírák a pro mě to jsou největší sračky filmového průmyslu. Celkově 2%(6.11.2011)

• Pajky3

Tak to teda nic moc. Já vim, že tomu nerozumim, ale co to bylo? Většinou u podobnejch filmů závidim, že něco uměj, ale tady? Tady neni co závidět, hlavní hrdinka si akorát hraje na drsnou a nic z toho. Že to bylo od začátku jasný, co se bude dít a jak to dopadne, to už mě u takovýho filmu nevytáčí. Tohle jsem si nepouštěl kvůli originalitě. Aspoň, že v těch posledních pár minutách přeci jen předvedli něco zajímavějšího, ale ani tak to nebyl žádnej zázrak. Z toho předposledního vystoupení by měl Tron radost. Podprůměr, a co je horší i ve svém žánru.(2.11.2011)

• - Filmová postava Maria Bennetová (Kat Graham) má shodou okolností stejné příjmení jako další Katiina seriálová role v seriálu Upíří deníky (od r. 2009), kde hraje Bonnie Bennetovou. (Reesam)