Honey 2

Horúčka sobotňajšej noci

Komedie / Drama / Muzikál

USA, 2011, 106 min

• BigDeal

Predvídateľné, snažiace sa vyzerať štýlovo a cool, no namiesto toho smiešne, scenárovo tupé, tanečné scény často takisto nezaujímavé, takmer úplne bez zápletky a celkovo strašne, ale fakt - až na úrovni pohrávania sa s myšlienkami o spáchaní samovraždy - strašne nudné!(3.2.2013)

Ak niekto tomuto dá jednu hviezdu a menej je podľa mňa neobjektívny do veľkej miery. Spočiatku som si povedal, čo to je, lebo tá pózerská hlúpa scéna medzi väzeňkyňami bola zlá. Neskôr však nastalo osvietenie, lebo dialógy boli nadmieru skvelé a bez naivných a tupých rečí. Scenár tiež do veľkej miery ušiel, jediné čo mi tam stále vadí, je že niekto sa s niekým zoznámi a hneď vie presne napodobniť choreografiu tých druhých. Jessica Alba mi tu dosť chýba a najmä tú lásku černošky a belocha s peknou tváričkou som vôbec neuveril. Na konci som zas predvídal, že sa to rozhodne buď rozstrel alebo víťazstvo skupiny okolo, ktorej sa točí dej a tá pôjde na radu ako druhá a ono sa tieto dve veci spojili a nakoniec to tak dopadlo. Choreografie boli podľa mňa skvelé, dej bol zo začiatku jednoduchý, ale neskôr sa to zmenilo a tak sklamaný som z toho nebol. Scénka, kde jedna černoška varovala druhé dievča, že si ma dávať na jedného chalana pozor a následne ešte v ten večer ju náhodne stretli plačúc kvôli nemu v temnej malej bočnej uličke tomu dodala nedôveryhodnosť, tiež ma vedia vždy negatívne pobaviť tie pózerské ksichty, čo robia porotcovia. Pobavil som v dobrom, keď dievča išlo tancovať so starým pánom a on povedal, že netancuje a keď už tak jedine na pohreboch svojich nepriateľov. Napriek tomu, že to nie je trápne ako iné veci tomuto podobné a je to troška iné, dosť ma to nudilo. To znamená, že buď je už táto téma vyčerpaná alebo to jednoducho nemalo iskru a ja si myslím, že ešte stále to druhé. S pôvodnou Honey to nemá veľa spoločné, skôr si to chcelo privyrobiť na jej úspechu. Dalo by sa to po mnohých stránkach zlepšiť. Začínam si vravieť, prečo musia ku každému aspoň trocha dobrému filmu natočiť pokračovanie? A prečo väčšina je tak zlých, že len žije z minulej slávy? Odpoveď bude určite peniaze a to vie zničiť veľa.(7.6.2012)

• DivX

Musím říct, že choreografie a hudba ve filmu Honey 2 nedosahovala ani z poloviny takových "kvalit" jako pokračování Let´s Dance 3, který mimo jiné nebyl taky žádný zázrak! Je to jen strašně ohraná písnička. 30%(6.11.2011)

• Jara.Cimrman.jr

Takhle má vypadat snímek, který je upřímný k divákovi. Hodní jsou hodní, zlí jsou zlí, naivní jsou naivní a nikdo nevyrušuje žádnou zbytečnou komplikovaností charakteru. Přesto mne tento snímek inspiroval k tomu, abych se vrhl do tanečních kreací a až s lehkostí postřeleného slona zvládnu nespadnout při polce, tak si sestavím takovou crew, že černoši zblednou závistí, bílí muži se naučí skákat a papež konvertuje k ateismu.(5.9.2012)

• Vxxx

Takový kýč. Choreografie naprosto ubohá, hudba taky nic moc. Navíc já celý film musela bojovat se svým odporem ke Katerine Graham. Zato Randy Wayne byl velmi sympatický.. jenže to tomu moc nepomůže. Mám ráda taneční filmy, ale tenhle byl plný trapných a hloupých situací. 1*(28.2.2013)

• - Filmová postava Maria Bennetová (Kat Graham) má shodou okolností stejné příjmení jako další Katiina seriálová role v seriálu Upíří deníky (od r. 2009), kde hraje Bonnie Bennetovou. (Reesam)