Honey 2

Honey 2

Horúčka sobotňajšej noci

Komedie / Drama / Muzikál

USA, 2011, 106 min

Dobře se mi kouká na lidi, kteří umí tancovat a jako by nic dokážou předvézt nějaký pořádný kousek. Příběh jsem ani nehledala. Samozřejmě tu nějaká základní kostra je a kolem ní je nabaleno spousta tancování. Vlastně tu jde právě jen o to tancování. Tohle je přesně ten tip filmu, na jehož začátku už člověk ví, jak to celé dopadne. Tenhle prostý a jednoduchý fakt mi nevadil. Jen jsem netrpělivě čekala na poslední fázi filmu.(11.10.2011)

• TommyDiamond

Už při první scéně, když se začlo tančit ve vězení pro mladistvé jsem měl chuť prohodit televizi zavřeným oknem. Navíc moje hrdinctví tkví v tom, že jsem vydržel projekci tohoto snímku až do konce a nepoblil se u toho. Lidi, který si myslí, že tanec je všechno a tancem změní svět,hmm!?! No proč by ne? Já jim to neberu, každý má něco. Jenže filmy Honey, Honey2, Let's Dance 2+3 a Nakládačka jsou dělaný jako přes kopírák a pro mě to jsou největší sračky filmového průmyslu. Celkově 2%(6.11.2011)

• Pajky3

Tak to teda nic moc. Já vim, že tomu nerozumim, ale co to bylo? Většinou u podobnejch filmů závidim, že něco uměj, ale tady? Tady neni co závidět, hlavní hrdinka si akorát hraje na drsnou a nic z toho. Že to bylo od začátku jasný, co se bude dít a jak to dopadne, to už mě u takovýho filmu nevytáčí. Tohle jsem si nepouštěl kvůli originalitě. Aspoň, že v těch posledních pár minutách přeci jen předvedli něco zajímavějšího, ale ani tak to nebyl žádnej zázrak. Z toho předposledního vystoupení by měl Tron radost. Podprůměr, a co je horší i ve svém žánru.(2.11.2011)

Musím jít výš než u jedničky ze dvou důvodů. Zaprvé Kat Graham je neskutečně sexy a hezčí než Alba, a za druhé Seychelle Gabriel je neskutečně sexy a hezčí než Alba. Příběhově dvojka Honey určitě zajímavější než jednička. Ovšem nečekejte Honey jako postavu. V úvodu vidíme, že partička trénuje v jejím tanečním studiu, a to je tak asi celý. Samozřejmě od toho nemůžeme čekat nějaký skvosty. V porovnání s Lets dance tu jsou slabší taneční sekvence, holky jsou ale hezčí a příběh trochu chytlavější, ale všechno jede v klišoidních vodách, ve kterých jsme byli už tisíckrát.(23.11.2016)

• REBARB0RKA

Hlavní postava, nesympatická protivná ... holka, mě tak otrávila, že ani ta taneční čísla, kvůli kterým se na podobné filmové braky dívám, mě nebavila. Hřebíček do rakve zatlouká to, jak jsou všechny postavy na konci moudré a uvědomělé. Být to o 100 minut kratší, mohl to být pěkný klip na youtube (samozřejmě za předpokladu, že by se ze záběrů vystříhala Katerina Graham).(25.10.2012)

• - Filmová postava Maria Bennetová (Kat Graham) má shodou okolností stejné příjmení jako další Katiina seriálová role v seriálu Upíří deníky (od r. 2009), kde hraje Bonnie Bennetovou. (Reesam)