Chico Xavier

Životopisný

Brazílie, 2010, 124 min

Zážitek ...(18.9.2015)

Chtělo by to hollywoodskej remake. 3 hvězdy za námět, ale nic světovýho to není.(9.8.2014)

• Freemind

Vlastně dva odpady. Jeden za téma, druhý za zpracování.(27.2.2012)

• farmnf

Vůbec mě to nevzalo, prostitutky modlící se Otčenáš ( v pracovní době) pro mě byly málo uvěřitelné.(1.3.2012)

• sator

Téma je mi blízké, ale latinskoamerické zpracování ne...(10.10.2011)

• hanagi

Typický oslavný životopis, který jakoukoli pochybnost ohledně schopností Chico Xaviera v závěru velkolepě vyvrací.(3.3.2017)

Pre ludi, co su nachylni tejto teme, by to malo byt povinne. Ja som skor zasady, nikdy nevovor nikdy a ani sa nejako otazke reinkarnacie a "zahrobna" nevenujem. Film je dost presvedcivy, autenticky a na tu stopaz aj v celku zaujimavy. Dokonca ma aj aku taku pointu..(5.2.2012)

Spiritistické a spirituálnější Todo sobre mi madre bez almodóvarovské homo/transsexuality (ačkoliv,jak to Chico v životě měl, se film moc nezmiňuje,na mne působil v dokumentárních záběrech jako mix Warhola a Lagerfelda). Ale se stejnou láskou k matce a s podobnou podzápletkou.Oslavný a hlavně velmi lidský opus na život a dílo tohoto pozoruhodného muže,kterého by v minulých stoletích buď upálili nebo prohlásili za světce.(20.7.2012)

SILNÝ příběh , silná osobnost , mimořádný film pro citlivé a vnímavé lidi . BRAVOOO.(7.9.2016)

Toto krásné dílo mi leželo asi půl roku ve filmotéce a nějak jsem se něměl ho shlédnout, však dnes jsem se celekm náhodou dostal k filmu Nosso Lar (Náš Domov) http://www.csfd.cz/film/294763-nosso-lar/ a po jeho shlédnutí (mimochodem také nádherný film ) jsem si vzpomněl, že přeci mám tento film a hned jsem ho shlédl a děkuji za něj... :-)(2.7.2012)

Oduševnělý film ! Freemind zcela jistě nepochopil téma a už vůbec ho nedokáže hodnotit , stejný komentář mají duchařské filmy, které on musel protrpět. Zcela jistě zaujatý a nesmyslný komentář s filmem nikterak související, Dam dobrou radu ,,Nekoukám na témata které mě nezajímají '' Více takových filmu a bude tady lépe !!!! :-)(22.11.2013)

Perfektní, věřím, že je to možné. Tito lidé média vejdou do dějin do přítomnosti i budoucnosti.(10.11.2013)