MartinezZ

Mysteriózní thriller? Ale kdeže. Objeví se jen jeden malý dějový loop a zbytek je "roadmovie" o převozu uneseného Raye Winstonea s Alzheimerem, jehož změny nálad, vidiny a psychický stav jsou tady asi tím mysteriózním. Děkuji, viděl jsem a čekal podle uvedených žánrů něco tedy zcela jiného. Z 95% čekejte JEN to drama. Jediným pořádným plusem jsou tady výkony Raye a Jima. ()

Lukoboss

On to byl vlastně neuvěřitelně smutnej film, kterej má tak silný protipóly, co se hodnocení týče, že se nedá ohodnotit jinak než 3 hvězdama. Na jedné straně totiž stojí vynikající výkony dvou hlavních protagonistů, především pak výborně zahraná role R. Winstonem, kteří zcela jasně táhnou celej snímek, na druhé straně je ovšem velice chabej scénář, protože film je, dá se říct, o ničem. Ono to skončí a divák si sotva řekne "aha", protože v podstatě není nad čím se podivovat. Taky moc nechápu označení "mysteriózní", protože do téhle škatulky to vůbec nezapadá. ()

Mamlas odpad!

Chvíli jsem vydržel přeskakovat vpřed, ale ne dlouho. Film nezaujal ničím a je zhola o ničem. ⬇️ 1% ()