poster

Ashes

Drama / Mysteriózní / Thriller

Velká Británie, 2012

Režie:

Mat Whitecross

Hudba:

Ilan Eshkeri

Producenti:

Fiona Neilson

Scénografie:

Tom Bowyer

Kostýmy:

Liza Bracey
(další profese)
  • MartinezZ
    **

    Mysteriózní thriller? Ale kdeže. Objeví se jen jeden malý dějový loop a zbytek je "roadmovie" o převozu uneseného Raye Winstonea s Alzheimerem, jehož změny nálad, vidiny a psychický stav jsou tady asi tím mysteriózním. Děkuji, viděl jsem a čekal podle uvedených žánrů něco tedy zcela jiného. Z 95% čekejte JEN to drama. Jediným pořádným plusem jsou tady výkony Raye a Jima.(16.11.2013)

  • Lukoboss
    ***

    On to byl vlastně neuvěřitelně smutnej film, kterej má tak silný protipóly, co se hodnocení týče, že se nedá ohodnotit jinak než 3 hvězdama. Na jedné straně totiž stojí vynikající výkony dvou hlavních protagonistů, především pak výborně zahraná role R. Winstonem, kteří zcela jasně táhnou celej snímek, na druhé straně je ovšem velice chabej scénář, protože film je, dá se říct, o ničem. Ono to skončí a divák si sotva řekne "aha", protože v podstatě není nad čím se podivovat. Taky moc nechápu označení "mysteriózní", protože do téhle škatulky to vůbec nezapadá.(5.12.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace