DC Showcase: Catwoman

Animovaný / Krátkometrážní

USA, 2011, 15 min

Bonus na DVD k filmu Batman: Year One je přesně v duchu nového komiksu s Catwoman. DC se s kočičí ženou nepáře a protože vždycky byla provokativní, teď je z ní rovnou super sexy hrdinka. Vyzývavý tanec u tyči hraničí s kreslenou erotikou. Akce (tedy akční scény) je dostatečně dynamická a příběh, který vzhledem k formátu krátkého filmu nemá moc prostoru, jí aspoň nestojí v cestě. Co kdyby se Catwoman příště dočkala vlastního filmu s Temným rytířem ve vedlejší roli?(18.10.2011)

Současné verze Catwoman mi příliš nevyhovuje, po všech těch proměnách pořád preferuju interpretaci Michelle Pfeiffer. Ale na druhou stranu toto je prezentace té aktuální a jako takové tento kraťas slouží velmi dobře. Doufám, že DC Showcase bude pokračovat a představí všechny hlavní postavy DC Nation.(26.11.2012)

A do sbírky nám přibývá animák! A není to úplně špatné. Je to jeden z těch animáků, které dokazují, že animované filmy nejsou jenom pro děti. Je to akční, sexy a nekontrolované. Přesto, animace je nic moc, dialogy nejsou ničím zajímavé a není to ani jeden z těch lepších od DC. Ani nemůžu moc doporučit :-((26.4.2015)

DC Showcase filmecky jsem nikdy moc nepochopil. Predstavuji postavy, ktere si holt asi nezaslouzi klasicky dlouhy animak. Trochu skoda, protoze v papirove podobe maji vlastni serie, a neskodilo by misto Batmana/Supermana videt tyhle hrdiny v poradnem filmu. Catwoman je mile prekvapeni, behem nejakych 14 minut je slusne mnozstvi akce, animace je pekna a pointa zajimava. Takze ok:-)(2.11.2013)

Je to ode mně troufalost dávat v podstatě doplňkovému "kraťasu" pět hvězd, ale v tomto případě si je Catwoman zaslouží. Na té čtvrthodinové stopáži je totiž dokonale vykreslená atmosféra, s výbornou animací i dabingem Elizi Dushku. Navíc, ač jde o animovaný film, postava Catwoman nebyla nikdy více sexy. Tohle je ten správný způsob jak by to mělo vypadat. Doteď se nemohu srovnat s tím, že si Nolan vybral pro nadcházející "povstání Temného rytíře" do role Catwoman Anne Hathaway. V mých očích by se jen málokterá herečka pro tuto roli hodila ještě méně, než právě ona. Co naplat.(20.3.2012)