DC Showcase: Catwoman

Animovaný / Krátkometrážní

USA, 2011, 15 min

Takový příjemný doplňěk k novému Batman: Year One. Od krátkometrážního snímku jako je tento se nedá čekat o moc lepší příběh, protože na to prostě není čas a prostor. Animace byla výborná, Catwoman správně sexy, takže spokojenost. Myslím, že by si Feline Fatale zasloužila konečně svůj animovaný celovečerák.(19.10.2011)

Režie - Laurence Montgomery. Tenhle příběh je hodně akční, lehce erotický a pěkně kreslený. U Catwoamn zazní i Metalová hudba. V tomhle příběhu je jedna zvláštní akční scéna. Je velmi podobná té z filmu Terminátor 3 Vzpoura strojů. Jedná se o úvodní honičku. Zde je sice hodně zkrácena, ale podoba tu je. Pro mně nejlepší příběh z DC Showcase.(3.4.2013)

Bonus na DVD k filmu Batman: Year One je přesně v duchu nového komiksu s Catwoman. DC se s kočičí ženou nepáře a protože vždycky byla provokativní, teď je z ní rovnou super sexy hrdinka. Vyzývavý tanec u tyči hraničí s kreslenou erotikou. Akce (tedy akční scény) je dostatečně dynamická a příběh, který vzhledem k formátu krátkého filmu nemá moc prostoru, jí aspoň nestojí v cestě. Co kdyby se Catwoman příště dočkala vlastního filmu s Temným rytířem ve vedlejší roli?(18.10.2011)

A do sbírky nám přibývá animák! A není to úplně špatné. Je to jeden z těch animáků, které dokazují, že animované filmy nejsou jenom pro děti. Je to akční, sexy a nekontrolované. Přesto, animace je nic moc, dialogy nejsou ničím zajímavé a není to ani jeden z těch lepších od DC. Ani nemůžu moc doporučit :-((26.4.2015)

Současné verze Catwoman mi příliš nevyhovuje, po všech těch proměnách pořád preferuju interpretaci Michelle Pfeiffer. Ale na druhou stranu toto je prezentace té aktuální a jako takové tento kraťas slouží velmi dobře. Doufám, že DC Showcase bude pokračovat a představí všechny hlavní postavy DC Nation.(26.11.2012)