poster

Agentka s digitálním srdcem (TV film)

 • USA

  Running Delilah

Thriller / Sci-Fi

USA, 1994, 97 min

Scénář:

Ron Koslow

Kamera:

Ellery Ryan

Hudba:

Lee Holdridge

Střih:

Andrew London
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV filmu (4)

 • Pohrobek
  **

  Když se tajná agentka Delilah (Kim Cattrall) snaží na vlastní pěst tvrdě zakročit proti zákeřným obchodníkům se zbraněmi a drogami, nevede se jí nejlépe a je zastřelena. Avšak její kolega Paul (Billy Zane) ji zanese ve stavu klinické smrti ke svému příteli Lucasovi (François Guétary), jemuž se z ní pomocí umělých "náhradních" dílů podaří sestavit cyborga s nadlidskými schonostmi, který se bude v boji proti všehoschopnému obchodníku se zbraněmi Kasharianovi (Yorgo Voyagis) hodit... Ne nejslabomyslnější akční film s účastí roku 1994 do šlechtického stavu za zásluhy o film a divadlo povýšenou Dianou Rigg.(24.4.2005)

 • Terva
  *

  19 % s klidným srdcem.(19.5.2011)

 • c.tucker
  ***

  Jeden z trochu lepších béček 90. let. Jako malej jsem ho viděl a velmi se mi líbil, ale dnes s odstupem času to je i celkem zajímavé, není to uplně stupidní scénář a je tam i napětí. Není tam takové množství chyb, nejspíše jen díky tomu, že zde nepřevládá akce.(8.7.2008)

 • MickeyStuma
  **

  Protože se jedná o TV snímek, nelze od toho očekávat lecjaké vyjímečné dílo a v tomto případě to platí dvojnásob. Tvůrci se svezli na vlně populárních cyborků a terminátorů a vytvořili televizní thriller bohužel bez jediné špetky originality. No, jedno zrníčko na konci by se přeci jen našlo, ale k tomu až později. Začátek je jak vystřižený z ´Robocopa´. Jediný rozdíl je, že se jednalo o agentku, tedy ženu. Po mordu z ní zbyl opravdu jen zlomek, takže po probuzení sice stále má své tělo, jenom uvnitř je samý kov a hejbátka. Jasně, terminátor vzor T-800. Ocitá se v útrobách nějaké organizace, kde prochází určitým výcvikem. A máme tu námět z ´Brutální Nikity´, které se už tak nějak až do konce děje striktně drží. Takže mix všeličeho do jednoho. Akce žádná když pominu tu jednu omšelou na konci, takže celou stopáž ze vší té podivnosti číší jen nuda a šeď. Kdo však vydrží až do konce, bude odměněn sexem oné robotizované ženy a vskutku se dějí neočekávané věci. Řekl by někdo, že robot má tak silný orgazmus, že až praskají skla v oknech? Takže snímek vhodný na pozdní noc v případě, že nejde usnout. Při sledování se to třeba konečně podaří. Ale to by se přišlo o ten robo-orgazmus.  (17.8.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace