poster

Expedice Grand Canyon

Dokumentární / Krátkometrážní

Česko, 2011, 27 min

 • Rodriguez
  ***

  Krásná scenérie Ameriky, to se musí uznat. Ale čekat na sjetí divoké řeky Colorado ve známém Grand Canyonu na listině deset let či nechat losovat? 50%(1.1.2013)

 • 710.cz
  *

  Nudný zájezd Titanicem s poměrně akční kamerou, aby vznikl dojem, že se vůbec něco děje. Ekvivalent hrajících se koťat vás však neuspí. Neuvěřitelně nijakej hudební doprovod vás donutí to přepnout na jakýkoliv jiný kanál.(5.1.2017)

 • Brtniik
  ***

  Jak se zde píše, na naše poměry hezký dokument, ale jako starému vodákovi se nad výletem nafukovacím autobusem poháněným spalovacím motorem a řízeným dvěma „Karly“,plnou penzí, chce brečet. Pravda pro amíky je to bombastický zážitek, ostatně jsou vydření i když vidí, jak se někdo ohání třeba kladivem... Škodolibě jsem se šklebil, když bylo vidět, že někteří účastníci zájezdu to nudou zalomili a, ač si zaplatili, spinkali jako mimina romantika neromantika. Včil si uvědomuji, nemluví ze mne závist, že se tam nejspíš nepodívám?(11.1.2016)

 • Kimon
  ****

  Na naše malé zchudlé české poměry velmi slušný dokument o jedné z nejzajímavější části USA. Musím poznamenat, že nejenom kamerou, ale i mluveným slovem se Martinu Kratochvílovi podařil excelentní kousek. Díky studio Budíkov. Vaše dokumenty se mi líbí.(31.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace