Po prepuknutí zombie nákazy, ktorá vyhubila väčšinu populácie sa skupinka tých, čo prežili, snaží prebojovať skrz zničenú, hordami nemŕtvych ovládanú krajinu. Cieľom ich cesty je ostrov Catalina, ktorý má byť jedným z posledných útočísk vymierajúcej ľudskej rasy. (Karamanlis)

Dellamorte

Áno Zombie a ešte k tomu Apocalypse. Čo viac si NEmôže priať fanúšik žánru. Celé je to priškrtené už dávno videným všetkým a ako bonus sa celému tomu toaletnému cirkusu venovalo samotné SyFy. Z ich produkcie si nepamätám žiadneho zombíka, na tento som už zabudla a dúfam , že sebareflexia im nedovolí splodiť pokračovanie. Pár členná "horda " celú minutáž ide niekam. Cestou stretnú postavičky spomínané v názve a naběhne apokalyptická likvidace . Pri podobných snímkoch sa už len bavím nad ohozom a mimikou zúčastneného komparzu. Tu som sa pobavila , takže upnem 1 uvoľnený bodík. Ten záver ale stiahol túto filmovú udalosť do úplného mínusu. ()

ricci.s

Riadna blbinka :) Už od úvodných minút sa to nedá brať vážne. Skupinka ľudí verzus zombíci - to je celé. Proste si putujú, vždy ich napádajú desiatky mŕtvoliek, takže vytiahnu arzenál rozličných zbraní, a nasleduje sekačka s odpálenými hlavami a striekancami digitálnej krvi. Máme tu búchačky, kušu, luk, bejzbalku, mačetu, samurajský meč, kladivko, dokonca aj motorovú pílu. Masky celkom ušli, scenár radšej neriešim - je to totiž detské, primitívne, postupom času príliš ploché a jednotvárne. Celú dobu som bol na podpriemere, ale keď na konci vyskočila počítačová "číča", tak som tak vybuchol smiechom, že ten tretí bodík dať musím. Veď ako som už neraz spomenul, lepšia zábavná blbosť ako nudná blbosť, že... ()

Pilda17

Zombie Apocalypse, není horor úplně z nejhorších, ale žádná sláva to také není. Natočeno v roce 2011 a i když se jedná o nízkorozpočtový snímek, tak efekty by mohly být daleko lepší. Bilo to občas do očí, až mi z toho bylo nevolno. Svěží jednohubka, která se jednou zvládnout dá, ale víckrát nikoliv.. 4/10 = 45% ()

pornogrind

Na to že je to od Syfy tak jsem se u toho poměrně dobře bavil.Různorodá skupinka přeživších si to kráčí střemhlav proti zombíkům a kosí vše co jim přijde do cesty.Krve tu sice stříká dost ale jen digitální.A někdy stříká dřív než by měla.Kdo viděl ví o čem mluvím. Ale i přesto všechno bych dal i 4 hvězdy,ale nemůžu protože s tím zombie tygrem to už fakt přehnali.To už bylo fakt trapný.Jinak přijatelná zombie zábava. ()

Campbell

Pro mě zcela průměrnej zombí kousek, nechápu ohlasy typu "nejhorší zombie film". Viděl jsem daleko horší, nicméně tenhle film nemá moc čím potěšit. Je tu parta lidí bloudící městem, občas někoho zabijou a občas někoho najdou. Film jde od nikud nikam. Což mě ale bylo celkem jedno. Navíc nečekal jsem nic světoborného od studia Asylum(Kdeže SYFY). Zombáci vypadaly celkem obstojně a tlející maso ušlo, jen někteří zombie v pozadí byly dost odfláklý. Herci byly poměrně sympatičtí a i když některé dialogy byly dost šílený tak mě to výjmečně moc nevadilo. Ale konec je úplně podělanej, je směšnej a nic neříkající. Další věc co film neuvěřitelně sráží je debilní digitální krev, pokaždé když vycákne tak je to digitální hnus, navíc třeba meč probodne 20 lidí a na meči není ani kapka krve. ()