Vezmi si mě (TV film)

Vezmeš si ma?

Romantický

USA, 2010, 2x95 min

• Lovely.Bones

A já naivka jsem si myslel, že takhle dlouhý film je jenom Zelená míle, a ono ne! Ale upřímně, koukat tři hodiny + reklamy na celkem ucházející MILFku Lucy Liu a její hodně pěknou adoptivní dceru nefunguje ani na mě. Lucy Liu je ale sympatická a je docela tahounem tohodle ,,veledíla". Ostatní herci jsou mě neznámí a nepřišli mi ani nějak zajímaví. Hudba je dost podobná hudbě v Danielle Steelové nebo Rosumade Pilcher. Ta zápletka je hodně divná. Je to vlastně chytrá Bridget Jonesová, rozervaná mezi dvěma muži. Ale tady mi to spíš připomíná nějakou soup operu, které byste stáhnuly 200 epizod na tři hodiny. Humor není, a není to až tak špatné, abyste se tomu mohli smát. Ale myslím, že takové ženské na mateřské, která nemá co dělat, tak si pozve domů kamarádku na návštěvu a tohle by si tam pustily, mohli by si to navzájem komentovat a tak podobně, tak by to nemuselo být úplně k zahození.(1.4.2015)

• Pythonator

Který magor vymyslel tříhodinový romanťák??? Pokud tam nepřiletí draci nebo mimozemšťani, případně se tam nedobýva ztracená archa nebo jiný artefakt, tak je naprosto neúnosné, aby byla stopáž přes dvě hodiny. Překombinovaný scénář připomíná telenovelu namačkanou do dvou televizních filmů. Dva amanti jsou málo, tak tam dejme ještě třetího, ať je z čeho vybírat. Dívat se na to dá, ale kdyby se to ořezalo ještě pod ty dvě hodiny, tak z toho bude možná dobrý romantický film. Tříhodinový romantický film, který se neodehrává během nějaké války nebo v jiné sluneční soustavě je ovšem naprostá píčovina.(15.5.2014)

Pipina, která neví co chce, ale čeká, že jí to všechno spadne z nebe k nohám. A ono taky jo, pohodí hřívou a všichni se můžou přetrhnout, to by mi taky nevadilo. Na osamocenej, klidnej večer je to ok, jinak to ale žádná extratřída vážně není - a to ani s Lucy. První a poslední třetina je fajn, prostředek nic moc. Bavila mě nezbedná teenagerka :)(1.4.2015)

Průměrná romantická konverzační komedie, postavená na vtipných replikách hlavních představitelů. Hezká a sympatická Lucy Liu se potýká s problémem, kterého ze tří nápadníků si vybrat pro manželství, protože roky utíkají a jak to tak bývá, rodina i přátelé by ji rádi viděli pod čepcem. Takových filmů existují mraky. Je vidět, že se jedná o televizní projekt. Vzhledem k tomu, že se tam toho kromě rozvláčného povídání příliš neděje, prostříhání by snímku neuškodilo.(3.4.2015)

Všichni strašně rychle melou, Lucy Liu má obrovské dilema, protože si musí vybrat ze tří zajímavých chlápků a furt se tam pije víno...tam bych chtěla žít. Dobře nechtěla, ale jako program pro nenáročný večer na gauči u televize to jde (tak jo...kecám, toho pěkného bohatého týpka, co vezme holku na rande do Londýna bych fakt brala)(15.4.2013)