ricci.s

Blbosť, ktorá zaujme maximálne posterom. Hlavná hrdinka zdedí dom, do ktorého sa vyberie so svojimi kamarátmi, samozrejme ich niekto začne postupne vyvražďovať, a tak musí odhaliť históriu svojej rodiny. Tak kto je zabijak? Psychopatický dedov brat, agresívni domáci obyvatelia alebo niekto iný? Vlastne je to jedno, lebo pointu každý retard uhádne aj do polovice filmu, možno aj skôr. Tragédia. Gore za zmienku nestojí, lebo žiadne nebolo, a pár striekancov krvi už nikoho z miery nevyvedie, zápletka taktiež o ničom, herecké výkony sú na bode mrazu, a k chovaniu postáv a celkovo ich čiernobielym charakterom sa radšej nevyjadrujem. Scenár tohto zázraku pomaly privádza do šialenstva. Malé plus by tu ale bolo: Niečo tak naivné a dementné sa totiž nevidí každý deň. Režisér očividne nemá z hororového žánru napozerané takmer nič, alebo žeby sa pokúsil vrátiť v čase??? ()

George Stobbart

Títo mladí amíci až podozrivo často dedia domy od neznámych príbuzných, čo sa im však nemenej podozrivo často aj vypomstí. A tak sa tu nepodarená partia onedlho začne zužovať, pod taktovkou „neznámeho“ zabijaka, ktorý možno má niečo za lubom. A možno nie, každopádne je to jedno, keďže tento slasher je naozaj slabučký, miestami bohužiaľ až nudný a trápny. Ale u mňa to aj tak pod 2* nie je, jednak preto, že tomuto hororovému subžánru stále fandím a druhak preto, že to oproti podobným, moderným kúskom nie je až tak zle natočené a bez väčších nárokov sa na to pozerať dá. ()