Krokodýlové z předměstí 3

The Crocodiles: All for One

(festivalový název)

Akční / Dobrodružný / Komedie

Německo, 2011, 81 min

Dvojka se sice moc nevyvedla, ale završení série bylo už lepší (i když nedosáhlo vtipu prvního filmu). Zatímco ten byl o vstupu do dětství (a utvoření party), trojka je naopak spíš o jeho konci (a tudíž i rozpadu "gangu"). Na pozadí únosu pološíleného delikventa z vězení si zde (už o celé dva roky starší) hrdinové uvědomují cenu nejen přátelství, či lásky, ale i života a odpovědnosti za (nejen) své činy.(26.3.2012)

• hygienik

Nemecký rodinný film by si zaslúžil samostatný subžáner. Keby sa jednalo len o jednotlivé filmy, tak je to chabý priemer. Žiaľ Nemci majú potrebu točiť aj druhé a tretie diely. A málokedy úspešne. Ani v Krokodíloch nepochopili, že po dvojke je čas zabaliť to a natočili tento treťotriedny, jednoduchučký film, ktorého námet tu už bol aspoň 100x a tie dialógy skoro boleli v ušiach.(27.2.2016)

• ARI50

Jsme starší ale ani tady nepřekvapily je to sice o ničem ale dalo se to přežít rodiná pohoda.(8.10.2018)

• Vikki

Naprostý odpad o malých batmanech a supermanech co mají super výbavu a okolo nich jsou všichni retardovaní. Pedofilní feminizmus nám tu u sousedů také jen kvete že? Patnáctieltá holka bude chodit z dvanáctiletým klukem??!!(24.7.2017)

• thoreau

Skoro mě mrzí, že si kvůli takové imbecilitě otloukám klávesnici. Morálně pochybný příběh ušitý horkou jehlou, naprosto nesympatické dětské figury, špatně skrývaná indoktrinace (děti byly naprostí kreténi a dělaly sviňárny, ale zase kámošily s Turkem, s klukem na vozíku a snesly v partě i týpka, co koktal). Asi vůbec nejhorší kinematografický počin, co jsem kdy viděl. Opravdu, bylo to asi fakt horší než 30minut po půlnoci.(21.3.2014)