poster

Závody lásky

 • Německo

  Manta, Manta

Komedie

Německo, 1991, 91 min

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $3,000,000(24.11.2009)

 • dobytek
  ***

  Opel Manta je krásný auto, na který se rád podívám a naštěstí jsou v tomhle filmu nějaký Manty snad v každym druhym záběru. Nebejt tam ty káry, tak to asi ani nedokoukám. Ještě mi udělalo radost, že jednu z hlavních rolí hrál můj oblíbenej komik Michael Kessler. Kdo zná skeče Kesslers Knigge, ten ví. Kdo nezná, měl by to hned napravit. No je to pro mě tak na rozhraní 2 a 3 hvězdičky. Ale dám 3 za mou oblíbenou písničku KLF - Last train to trancentral, která ve filmu zazněla.(18.6.2010)

 • boshke
  ****

  Bizarní německý kříženeček Pomády a Rychle a zběsile (které vzniklo až o deset let později, ano). Je to tak strašně pitomé a předvídatelné, že vám to ani nevadí. Nejlepší je samozřejmě Schweiger jako Bertie a Kessler jako outsider Klausi... 80%(1.11.2017)

 • Mexican82
  ****

  Ak si tuneri jazdia drziaci volant v pozicii poludnie doteraz mysleli, ze zaciatkom vsetkeho bolo Rychle a zbesile, je potrebne ich nasmerovat k tomuto filmu plneho jeans s vysokym pasom, sustiakovych bund a nemeckej elektro sceny. Nazvucit to Kabatmi a posadit do roli Mant Octavku co taha pekne vodposda, vznikne krasna iluzia ako to vyzera u nas v europe este dalej na vychod. Dej je priemer, akcia nadpriemer a zabava, ktoru treba brat s nadhladom, graduje. Dobra oddychovka(12.2.2012)

 • JARDAHONDA
  *****

  Německá komedie bya jedna z prvních vlaštovek tuingových reinkarnací automobilů. Manta byla a je nádherných autem. Osobně kromě Hondy, vlastním i vůz Opel a jsem max. spokojen :) Závěr = 100%(1.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace