StreetDance 2

• slovenský

Street Dance 2

Drama / Hudební / Romantický

Velká Británie, 2012, 85 min

Snímek plný různobarevných tancujících cool lidiček. Jako film naprostý propadák ale několikrát jsem se přistihla jak podupávám nohou a nejradši bych taky tancovala, přesto že to vůbec neumím. Od takovýho braku mi to stačí a víc neočekávám. A pokud k tomu takto nebudu přistupovat, nemá cenu se na to ani dívat.(24.8.2012)

Filmy s dance tématikou jsou mou životní vášní. Ať jsou dějově a herecky jakkoliv slabé je to jedno, protože o tom to není. Je to o touze, o vytrvalosti, o snech, o naivitě a o realitě se kterou se sny musejí vypořádat. A v neposlední řadě je to o tanci a o choreografii. Je to o hledání něčeho nového, protože dnešní svět už je nasycen snad úplně vším a není zde nic, co by tu už nebylo. Ale snaha tanečníků, choreografů, filmových tvůrců - nepřestává mě to bavit. Je to bezpochyby jeden z nejlepších tanečních filmů poslední doby. A Sofia Boutella? Tak na tuhle divokou kočku, jak se zmítá v rytmu hudby, bych dokázala koukat hodiny a hodiny. Opravdové labužo.(22.10.2013)

• Charlinka

Aspoň tu naší vlajku mohli udělat správně. Nejenom že ten film má špatnej scénář, ale on má i špatnou režii a herce. Dokonce jsem se přistihla jak několikrát během filmu křičím na obrazovku jak moc blbý to je. Taneční kreace byly ucházející ale to je asi tak všechno. Bože kdy už přestanou natáčet blbý taneční filmy. Stále si myslím, že taneční filmy mají potenciál jen ho zjevně nikdo neumí využít.(2.8.2012)

• MaybeLater

Blbost na entou... Tohle že bylo v kině?? jako proč? ..Proč ten film má vůbec režiséra, kdo do prdele vymyslel " takový" příběh a dostal za to prachy?? ..Film kde nefunguje krom tanců nic..ale když chci vidět tanec asi se nepujdu na 85 minut nudit...Street dance 2 je film kde krajně nesympatický hlavní "hrdina" sesbírá tanečníky z celé Evropy aby vyhráli nějakou soutěž. Tak a o tom je příběh, hlavní zvrat v příběhu je předvídatelný a bohužel uplně zbytečný,protože se zde vůbec nehodí a je tak nelogický že to musí bít do očí i retardované dítě!...Nebudem si lhát po tomhle jsem to vypnul, protože už se to nedalo vydržet...Někdo si dá battle v tanci, vyhraje díky svemu novému stylu no a pak řekne, že to bylo na hovno a nikdy to nemůže fungovat...jako wtf?? to si někdo myslí že sem tak stupidní, že tohle budu ještě prožívat? Chtěl bych si promluvit s člověkem,který dal třeba 5***** za co to tomuto filmu dal opravdu...prosím napište mi někdo takový....ODPAD a největší hnus film roku 2012(zatím)(30.7.2012)

Baví mě stále nové nápady, jak sladit různé druhy tance, když to není zrovna streetdance a balet, je to salsa. Co mi ale vadí je, že z nás v zahraničních filmech vždycky udělají takový vidláky!! Dál fakt nechápu, jak je možný, že kamkoliv ve filmech hrdina přijede, všude umí skvělě anglicky a rodilí Francouzi (pokud to teda byli vážně Francouzi), tak mluví i mezi sebou, přestože není nikdo jiný zrovna kolem. Další věc, kterou nikdy nepochopím je, jaktože se všichni můžou vždycky jen tak sbalit a odjet pryč jenom proto, že jim někdo řekne: Pojď, založíme crew a vyhrajeme soutěž. O tom, že amatéři vždycky porazí profesionály, kteří to dělají spoustu let se raději nebudu ani zmiňovat. Nadruhou stranu mě film ale nijak nenudil, přestože byl děj předvídatelný od začátku do konce. 2* za film a 1* za 3D, ze kterého mě minořádně nebolely oči a docela jsem si to i užila, přestože jinak 3D filmy nevyhledávám (viděno v cinema Vue, Aberdeen 02/04/2012).(2.4.2012)

• - V momentě, když jede Ash (Falk Hentschel) do Prahy i z Prahy, objevuje se česká vlajka ve špatném provedení, kdy je bílá barva vzájemně prohozena s červenou. (Hades.ka)