StreetDance 2

Street Dance 2

Drama / Hudební / Romantický

Velká Británie, 2012, 85 min

• TommyDiamond

Film začal odletem do Paříže na nějakou velkou taneční soutěž (kterou jistě vyhrají i když jsou samozřejmě autsajdři). První tréningový tanec začal v ringu a já to nevydržel a musel jsem vypnout. Osobně jsem myslel, že vydržím díl, ale nejde to. Tyto filmy o tancování jsou odpadem celé filmové kinematografie. Je to pro mě jako poslouchat dechovku. 5%(7.10.2012)

• Barbuchas

Člověk si řekne- natočit film o tanci (hudba, vášeň, pohyb,...) je docela lehké... jenže tanec není všechno. Film obsahuje nespočet klišé (v podstatě všechny klišé, které člověka napadnou) a choreografie je občas dost nezajímavá... Nečekala jsem film roku, ale mám ráda salsu, takže tím víc mě to zklamalo.(28.10.2012)

Snímek plný různobarevných tancujících cool lidiček. Jako film naprostý propadák ale několikrát jsem se přistihla jak podupávám nohou a nejradši bych taky tancovala, přesto že to vůbec neumím. Od takovýho braku mi to stačí a víc neočekávám. A pokud k tomu takto nebudu přistupovat, nemá cenu se na to ani dívat.(24.8.2012)

• Likan7

V porovnání s prvním dílem bych možná mohl dát 3*, ale zdravý rozum tomu prostě zabraňuje. Taneční scény jsou o chlup lepší, a netaneční příběh, který tu je překvapivě více v popředí než samotný tanec, není tak blbej jako v podobných filmech. Hodně tomu pomáhá Sofia Boutella, kterou už od doby, co byla tváří Nike žeru. Jako jediná tu má něco jako charisma a je vidět, že se hýbat opravdu umí. Narozdíl od Ashe v podání Toma Contiho, který je nesympatický blb. Komu se tento žánr líbí, bude určitě spokojený a může si přidat jednu až dvě *.(6.11.2016)

Víte, já rozumím tomu, proč většina lidí tenhle film označila jako odpad. Pro lidi, kteří nemají rádi tanec to musí být naprosté utrpení, protože o příběhu nebo ději se mluvit nedá. Ale kristapána... copak nemáte ani kouska pochopení pro to, že jde pouze a především o ten tanec? Je to natočené naprosto božsky, například to, jak je sestříhána scéna, kdy hlavní hrdinové tančí v ringu a zároveň probleskují záběry z parku a před Eiffelovkou a... navíc byla v tomhle filmu snad první líbací scéna, která nebyla trapná, bylo to tak zajímavě proložené - Ash a Eva tančí v restauraci, v příštím záběru se líbají někde úplně jinde a pak si zase dají první pusu v restauraci... Ach jo, je mi velmi líto, že tak málo lidí ocení neuvěřitelné taneční výkony, originální choreografie i pohyby, ať už je film baví nebo ne. Alespoň trochu úcty byste ke geniálním tanečníkům a lidem, kteří sledují a rozumí street dancu, mít mohli. Teď bych se mohla konečně trochu uklidnit a říct něco přímo k samotnému filmu. Závěrečný tanec v Paříži byl naprosto neuvěřitelný, salsa a street dance, to byl prostě neuvěřitelný kousek! Zaujaly mě vesměs především taneční výkony kluků a já jsem prostě absolutně nadšená! Od začátku do konce jsem se nenudila a myslete si o mně co chcete!(13.5.2012)

• - V momentě, když jede Ash (Falk Hentschel) do Prahy i z Prahy, objevuje se česká vlajka ve špatném provedení, kdy je bílá barva vzájemně prohozena s červenou. (Hades.ka)