poster

StreetDance 2

 • Velká Británie

  StreetDance 2

 • Slovensko

  Street Dance 2

Drama / Hudební / Romantický

Velká Británie, 2012, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TommyDiamond
  odpad!

  Film začal odletem do Paříže na nějakou velkou taneční soutěž (kterou jistě vyhrají i když jsou samozřejmě autsajdři). První tréningový tanec začal v ringu a já to nevydržel a musel jsem vypnout. Osobně jsem myslel, že vydržím díl, ale nejde to. Tyto filmy o tancování jsou odpadem celé filmové kinematografie. Je to pro mě jako poslouchat dechovku. 5%(7.10.2012)

 • Barbuchas
  odpad!

  Člověk si řekne- natočit film o tanci (hudba, vášeň, pohyb,...) je docela lehké... jenže tanec není všechno. Film obsahuje nespočet klišé (v podstatě všechny klišé, které člověka napadnou) a choreografie je občas dost nezajímavá... Nečekala jsem film roku, ale mám ráda salsu, takže tím víc mě to zklamalo.(28.10.2012)

 • Dixiee
  ***

  Snímek plný různobarevných tancujících cool lidiček. Jako film naprostý propadák ale několikrát jsem se přistihla jak podupávám nohou a nejradši bych taky tancovala, přesto že to vůbec neumím. Od takovýho braku mi to stačí a víc neočekávám. A pokud k tomu takto nebudu přistupovat, nemá cenu se na to ani dívat.(24.8.2012)

 • Likan7
  **

  V porovnání s prvním dílem bych možná mohl dát 3*, ale zdravý rozum tomu prostě zabraňuje. Taneční scény jsou o chlup lepší, a netaneční příběh, který tu je překvapivě více v popředí než samotný tanec, není tak blbej jako v podobných filmech. Hodně tomu pomáhá Sofia Boutella, kterou už od doby, co byla tváří Nike žeru. Jako jediná tu má něco jako charisma a je vidět, že se hýbat opravdu umí. Narozdíl od Ashe v podání Toma Contiho, který je nesympatický blb. Komu se tento žánr líbí, bude určitě spokojený a může si přidat jednu až dvě *.(6.11.2016)

 • IrisHelenka
  *****

  Víte, já rozumím tomu, proč většina lidí tenhle film označila jako odpad. Pro lidi, kteří nemají rádi tanec to musí být naprosté utrpení, protože o příběhu nebo ději se mluvit nedá. Ale kristapána... copak nemáte ani kouska pochopení pro to, že jde pouze a především o ten tanec? Je to natočené naprosto božsky, například to, jak je sestříhána scéna, kdy hlavní hrdinové tančí v ringu a zároveň probleskují záběry z parku a před Eiffelovkou a... navíc byla v tomhle filmu snad první líbací scéna, která nebyla trapná, bylo to tak zajímavě proložené - Ash a Eva tančí v restauraci, v příštím záběru se líbají někde úplně jinde a pak si zase dají první pusu v restauraci... Ach jo, je mi velmi líto, že tak málo lidí ocení neuvěřitelné taneční výkony, originální choreografie i pohyby, ať už je film baví nebo ne. Alespoň trochu úcty byste ke geniálním tanečníkům a lidem, kteří sledují a rozumí street dancu, mít mohli. Teď bych se mohla konečně trochu uklidnit a říct něco přímo k samotnému filmu. Závěrečný tanec v Paříži byl naprosto neuvěřitelný, salsa a street dance, to byl prostě neuvěřitelný kousek! Zaujaly mě vesměs především taneční výkony kluků a já jsem prostě absolutně nadšená! Od začátku do konce jsem se nenudila a myslete si o mně co chcete!(13.5.2012)

 • - V momentě, když jede Ash (Falk Hentschel) do Prahy i z Prahy, objevuje se česká vlajka ve špatném provedení, kdy je bílá barva vzájemně prohozena s červenou. (Hades.ka)