StreetDance 2

Street Dance 2

Drama / Hudební / Romantický

Velká Británie, 2012, 85 min

• DJ Rocco iNc

Nechápem, načo točia také bludy, ktoré majú pripomínať staré slávne verzie.(6.5.2012)

Neustale jsou tyhle film víš a víš brutalni tance a vše kolem toho nemá chybu i když jak sleduju posledni dobou lidi jen odsuzuji kdyby oni aspon umněly kapku toho co se tady ukazuje.(14.7.2012)

• ecceHOMMO

Prešľap!!!....Takmer nulový príbeh, nevýrazné postavy, odpadový pokus o romantiku. Jediné čo ušlo boli tanečné kreácie a niekoľkokrát sa k tomu pridala i hudba. Inými slovami: akonáhle sa netancovalo, mal som chuť vypínať. */**(27.7.2012)

// Distribútor: Vertigo Films // Žáner, ktorý ma nikdy neomrzí..... 70%(17.8.2012)

• Micro41CZ

Z nějakýho zvrácenýho důvodu mě tahle sračka docela bavila... (ale jinak ve všech směrech slabota)(9.5.2012)

• - V momentě, když jede Ash (Falk Hentschel) do Prahy i z Prahy, objevuje se česká vlajka ve špatném provedení, kdy je bílá barva vzájemně prohozena s červenou. (Hades.ka)