Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Závěr seriálu MTV o svérázné a cynické Darie. Daria, Jane a jejich spolužáci končí střední školu a chystají se na vysokou. Každý z nich k tomu přistupuje podle svého, každý má své plány a očekávání. Jde přece jen o závažný životní krok, který ovlivní jejich budoucnost. A Daria má na věci (ostatně jako vždy) svůj vlastní neotřelý názor. (Allia)

(více)

Recenze (7)

petite fille 

všechny recenze uživatele

bye bye Daria! ...ešte dobre, že toto vzniklo. finálna epizóda seriálu sa mi zdala akási neukončená. takýto príbeh sa asi nedá spraviť bez toho, aby sa človek vyhol nostalgii. tej je tam veľká dávka, čo miestami ide na úkor humoru. napriek tomu, aj tie trošku obrúsené sarkastické hlášky stále fungujú a Daria si zachováva svoju dôstojnosť geniálnym záverečným prejavom. ()

nejmka 

všechny recenze uživatele

Možná je tam moc sentimentu na úkor humoru, ale je to přece konec Darie. Sledovat, že se vlastně v poslední episodě postavy dost změnily oproti začátku bylo zvláštní, ale logické vyústění - zvláštní, protože v animácích se tohle běžně nestává. Každopádně Daria mi bude chybět, protože byla sakra vtipná. ()

Zaba 

všechny recenze uživatele

Srdeční záležitost! Seriál je jadrnější nicméně film příjemně uzavírá celou tuhle story tak nějak důstojně. ()

Reklama

Reklama