poster

All That Glitters

Krátkometrážní / Komedie

USA, 2010

Komentáře uživatelů k filmu (2)

  • JAn
    ****

    Sneak peek fiktivního seriálu stanice CW All That Glitters podle scénáře Breta Eastona Ellise, který bravurně reflektuje tehdejší televizní scénu, obsahuje všechny autorovy základní motivy, řadu odkazů jak na jeho knihy, tak filmové adaptace a především Ellisův břitký humor. Bohatá mládež, drogy, spousta sexuálního podtextu a sériový vrazi. Veškeré interakce mezi psychopatickými bratry Kipem Pardue a Bretem Harrisonem (především pak hádka o motorovou pilu) jsou prostě nezapomenutelné. All That Glitters tak představuje vlhký sen každého ellisofila. NATOČTE TO!(25.2.2012)

  • JohnnyD
    *****

    Dávam plný počet, rehotal som sa teda riadne. Úžasná paródia na môjho obľúbenca Breta Eastona Ellisa, ktorý tu navyše hrá sám seba a skvelo si zo seba robí srandu. A navyše toto bolo viac "ellisovské" ako adaptácie Less than Zero, The Informers, American Psycho a The Canyons dokopy (veď sám to režíroval!)!(19.4.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace