poster

Animal Liberation - The Movie

Dokumentární / Krátkometrážní

Velká Británie, 1993, 20 min

Hrají:

Jill Phipps (a.z.)
 • mchnk
  *****

  I díky těmto lidem, se dnes výrazně změnil společenský a částečně i politický názor na toto trýznění, z jakéhokoli důvodu. Ovšem zkurvený nadnárodní fast foodové korporace to rozhodně před vražděním nezastaví, ani zasraný povrchní paničky, toužící po kožichu, či novém omlazovacím krému. Tito aktivisté měli, mají a budou mít jasný cíl. Individualitu hledej nejen v člověku. I málo, je v tomto případě hodně. A. L. F. !!(5.2.2013)

 • whack
  *****

  Dokument poskytuje najdôležitejšie informácie o hnutí Animal Liberation Front (ALF). Jasné a zrozumiteľné vysvetlenie ideológie a politiky hnutia, objasnenie dôvodov týchto aktivít, ktoré sú verejnosti z oficiálnych zdrojov ponúkané neobjektívne, alebo účelovo dezinformačne. Dokument so slovenskými titulkami TU.(22.12.2013)

 • Dragoni
  ****

  Video ke zhlédnutí ZDE nebo ZDE SK sub.. Útok aktivistů na laboratoře se zvířaty, průmyslové farmy, jatka a zachraňování zvířat.(1.1.2012)

 • veru_needy
  *****

  Děkuju ALF, za to, že jste takoví, jací jste. Že jste nesobečtí, se zlatým srdcem. To vy riskujete životy pro tak nádherná stvoření jako jsou zvířata. To vy je ochraňujete před vším zlým ve světě bezcitných a bezpáteřních lidí. Jste prostě hrdinové.(21.7.2017)

 • coscarelli
  *****

  Siesty komentar: Zvrhlost a zvedavost vacsiny jedincov zaznamenaných na planete ako: človek, nema obdoby. Je toho strašne veľa, snad sa to raz obráti alebo skončí. Dakujem A.L.F, zaplatim kauciu, keby vas nespravodlivo zatvorili za mreže ..(21.3.2014)