poster

Animal Liberation - The Movie

Dokumentární / Krátkometrážní

Velká Británie, 1993, 20 min

Hrají:

Jill Phipps (a.z.)
 • whack
  *****

  Dokument poskytuje najdôležitejšie informácie o hnutí Animal Liberation Front (ALF). Jasné a zrozumiteľné vysvetlenie ideológie a politiky hnutia, objasnenie dôvodov týchto aktivít, ktoré sú verejnosti z oficiálnych zdrojov ponúkané neobjektívne, alebo účelovo dezinformačne.(22.12.2013)

 • Martin_cz
  ****

  Všimněme si, jak je česká společnost háklivá na téměř jakékoliv formy aktivismu a co zatím v zahraničí probíhalo před více než dvaceti lety.(11.12.2015)

 • Dragoni
  ****

  Video ke zhlédnutí ZDE nebo ZDE SK sub.. Útok aktivistů na laboratoře se zvířaty, průmyslové farmy, jatka a zachraňování zvířat.(1.1.2012)

 • coscarelli
  *****

  Siesty komentar: Zvrhlost a zvedavost vacsiny jedincov zaznamenaných na planete ako: človek, nema obdoby. Je toho strašne veľa, snad sa to raz obráti alebo skončí. Dakujem A.L.F, zaplatim kauciu, keby vas nespravodlivo zatvorili za mreže ..(21.3.2014)

 • mchnk
  *****

  I díky těmto lidem, se dnes výrazně změnil společenský a částečně i politický názor na toto trýznění, z jakéhokoli důvodu. Ovšem zkurvený nadnárodní fast foodové korporace to rozhodně před vražděním nezastaví, ani zasraný povrchní paničky, toužící po kožichu, či novém omlazovacím krému. Tito aktivisté měli, mají a budou mít jasný cíl. Individualitu hledej nejen v člověku. I málo, je v tomto případě hodně. A. L. F. !!(5.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace