Reklama

Reklama

Animal Liberation - The Movie

všechny plakáty
Dokumentární / Krátkometrážní
Velká Británie, 1993, 20 min

Hrají:

Jill Phipps (a.z.)

Obsahy(1)

Tento náučný film predstavuje ideológiu medzinárodnej skupiny Animal Liberation Front (ALF), ktorá sa snaží o zastavenie zneužívania zvierat ľuďmi, najmä v oblasti laboratórnych pokusov a priemyselného chovu, pričom využíva častokrát ilegálne, ale vždy nenásilné formy akcií. (whack)

Recenze (5)

coscarelli 

všechny recenze uživatele

Siesty komentar: Zvrhlost a zvedavost vacsiny jedincov zaznamenaných na planete ako: človek, nema obdoby. Je toho strašne veľa, snad sa to raz obráti alebo skončí. Dakujem A.L.F, zaplatim kauciu, keby vas nespravodlivo zatvorili za mreže .. ()

whack 

všechny recenze uživatele

Dokument poskytuje najdôležitejšie informácie o hnutí Animal Liberation Front (ALF). Jasné a zrozumiteľné vysvetlenie ideológie a politiky hnutia, objasnenie dôvodov týchto aktivít, ktoré sú verejnosti z oficiálnych zdrojov ponúkané neobjektívne, alebo účelovo dezinformačne. Dokument so slovenskými titulkami TU. ()

Reklama

mchnk 

všechny recenze uživatele

I díky těmto lidem, se dnes výrazně změnil společenský a částečně i politický názor na toto trýznění, z jakéhokoli důvodu. Ovšem zkurvený nadnárodní fast foodové korporace to rozhodně před vražděním nezastaví, ani zasraný povrchní paničky, toužící po kožichu, či novém omlazovacím krému. Tito aktivisté měli, mají a budou mít jasný cíl. Individualitu hledej nejen v člověku. I málo, je v tomto případě hodně. A. L. F. !! ()

veru_needy 

všechny recenze uživatele

Děkuju ALF, za to, že jste takoví, jací jste. Že jste nesobečtí, se zlatým srdcem. To vy riskujete životy pro tak nádherná stvoření jako jsou zvířata. To vy je ochraňujete před vším zlým ve světě bezcitných a bezpáteřních lidí. Jste prostě hrdinové. ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama