Pán šelem - Braxovo oko (TV film)

Beastmaster III: The Eye of Braxus

Fantasy / Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 1996, 92 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (23)

• Dudek

Céčkový film se špatným scénářem a režií. Herecké výkony naprosto mizerné... když dávám odpad, ještě lituji, že je to pro ten film moc.(2.7.2005)

• Djkoma

Co to má být? :) Nějaký neznámý naprosto odporný herec v hlavní roli. Námět a myšlenka, která tento film odsouvá snad do Béčkových vod a možná i mnohem dáleji.(8.1.2005)

• mysicka

Bleee..(23.10.2003)

• Fingon

Po nádherné dark fantasy a o něco slabším, ale stále dobrém filmu přichází hnus.(19.4.2006)

• AGAMENON

Netušil jsem kam až může spadnout Pán šelem. Již druhý díl naznačoval, že vše není zcela v pořádku (omlouvaly to jména scénáristů a nezkušeného režiséra), ale teď mám naprostou jistotu- Dar zešílel. Tvůrci by se měly konečně rozhodnout, které zvířectvo bude hlavního hrdinu doprovázet, protože v jedničce to byl černý panter, ve dvojce tygr a teď je to lev. Film má silnou béčkovou sestavu, slušnou hudbu Jana Hammra, bohužel tím výčet pozitiv končí. To zbývající je dementní příběh, nádherné papundeklové dekorace a odflákla bojová choreografie. Nemohu se zbavit dojmu, že měl sloužit jako pilot k seriálu, naštěstí nás tomu producenti (na chvíli) ušetřily.(11.10.2003)

• Jinny

Tohle je bezkonkurenčně nejhorší film, jaký jsem kdy viděla... i když - možná jako komedie...(29.1.2004)

• Ilicka

Poměrně bezsmyslné, ale dokoukala jsem to až do závěrečných titulků.(4.5.2006)

• cubajz

jako malý jsem dostal videokazetu s tímto filmem k předplatnému nějakého dětského časopisu (váhám, zda to byl Ohníček nebo ABC) - každopádně do dneška nevím, jak bych se měl redakci za tento "klenot" pomstít...(8.7.2008)

• Nivenx

Bohužel scénář trapný, herecké výkony nula a nějaké ty akce skřípaly všechny a ke všemu všechno špatně zkrátka.(9.12.2012)

• Aven

Tohle něco (označení film by bylo urážkou naprosto veškeré kultury) je to nejhorší, co jsem kdy viděl!!!!!!!!!!!!!!(19.5.2006)

• majo25

Fúha, tak toto bola sila. Čo tu bolo sicfi?? Marc Singer sa ako vidím strápnuje čoraz viac. Jednoduchučký príbeh, bez napätia, lacné kulisy, trápne súboje, mizerné dialógy. Riadne C-čkové fantasy, bez akejkolvek logiky, ako nejaký diel z dost nepodareného fantasy seriálu. Ani na ženské sa nedá pozerať, tá atrapa svalnatej korytnačky na konci....to bola riadna sila :) Ale na odpad to nie je, tam patria ešte horšie atrapy filmov. 20%(17.4.2014)

• iXtr3m3

Odpad, v dobe Jurských parkov, Terminátorov a Dňa nezávislosti je toto vždy len odpad a neospravedlní to ani nálepka TV.(20.1.2018)

• Macik

Páááni ty triky!!!!(8.1.2005)

• Prochy38

No, muselo k tomu dojít. Odpad! jak vyšitý. * snad asi jen za Sandru Hess, která herecky neperlí, ale je to prostě víc než hezká holka. Ale jinak? Příběh, pokles kvality zvířat, M. Singer, záporáci, "efekty" na 96. ročník ??!!, a hlavně teda jakákoliv logika nebo aspoň pudovost... ne... sranec už....(28.12.2018)

• Arach.No

Uz pri pohledu na plakat vam musi dojit, o co se jedna. Titulni herec je naprosto odpudivy a tim vlastne vytycil smer, kterym se pote ubiral cely zbytek filmu.(14.10.2006)

• drankeryth

Jednoznacne najslabsi diel tejto trilogie. Hra tu znova ten isty herec, ktory si zahral Dara a stale je kostnaty a aj starsi. Vsimol som si, ze je jeho verny zvieraci priatel Ruf, ci ako sa to pise mal rozne podoby. V prvom dieli to bola puma, v druhom dieli to bol tiger a v tomto to bol lev. Ten Ruf bol asi carodejnik, ako ta hlavna zaporna postava carodejnika Agona. Ani zaporak mi nesedel, bol to jednoducho starej dedek, ktory uz aj mohol skusat skakat do truhly a nie provokovat inych ludi:) Dokonca co ma prekvapilo na filme bolo, ze Dar mal vo filme brata, ktoreho si zahral Casper Van Dien, ktory ako kral mi vobec nesedel. Bol skor komicky:) Nechapem, ako je to mozne, ze ma brata, ked v predoslom dieli jeho brat zomrel. Ze by znova objavil, ze ma dalsieho brata? Hmm, neviem:( Bojove sceny boli slabe a ten demon, ktoreho znova zhmotnil ten sprachnively dedek Agon ma najviac pobavil, ako vyzeral:) To co malo akoze byt? Vobec nevyzeral hrozostrasne a skor sa hodil do nejakej detskej relacie v ranajsich hodinach vysielania. Bol aj dost nemotorny a dost si aj namyslal, aky je neporazitelny. Jedna hlaska vo filme ma fakt pobavila, ked Dar sa dozvedel od jednej zenskej, ze jeho brata uniesli tie smiesne karikatury podobajuce sa trochu na rimskych vojakov, tak vinu si daval k sebe, ze on je za to zodpovedny, ze sa to stalo. Preco? Co si mysli, ze jeho brat je male decko a on sa hral na jeho fotra? A nepochopil som, preco by to mala byt jeho vina, ved on s tym nemal nic spolocne, ked mu uniesli jeho brata. Na nervy mi aj isli tie jeho skreky, ktore vydaval na svojho orla, aby ho privolal k sebe. Do popisu filmu by aj mohli dopisat, ze je to aj komedia, ten demon ma fakt rozosmial:)))))(6.11.2011)

• Valentin

První díl byl průměrnou fantasy, druhý podprůměrnou komedií a třetí díl... popravdě jsem ho nedokoukal, ale vím, že tam je Casper Van Dien a to mluví za vše.(5.1.2011)

• Stejšn

Kvalita filmu asi tak na úrovni kostýmního porna. S tím že se tu nemrdá a nejsou tu ani pěkné baby.(16.2.2017)

• DonFrolimo

superB(17.6.2008)

• brasek

Milá spomienka a oživenie Pána šeliem... teda tento snímok mal byť, ale ostalo len pri pokuse.(6.4.2014)

Tak trojka už spadla hodně hluboko, ale pořád je to ještě koukatelné, dokud jsou venku. I smysl to má, čarodějka co proměňuje lidi ve zvířata, zdá se chrápe s každým. A Brax používá tělo jiného, ke svým účelům... Závěr ovšem herecky trapný. Vypadá to jako naše komorní pohádky v TV...princezna, která ráčkovala a podobné laciné kulisní žblichty, škoda.(20.12.2012)

<< předchozí 1 2