Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Když dluhy dosáhnou značné výšky a nepřestávají růst, rozhodne se mocný neworleánský gangster zakročit a staré dluhy vyrovnat. Proto najme dva ostré, nelítostné zabijáky a vyšle je za dlužníky do New Yorku, aby všechny dlužné částky vybrali. Ray a A.K. se vydají na cestu jenže když zjistí o jak vysoké částky se hraje, udělají osudnou chybu, když se rozhodnou místo plnění dohody a drobných částek, které jim z každého vybraného dluhu plynou, vydělat obrovský balík najednou a na vlastní pěst. Velmi záhy totiž mají v patách nejen svého gangsterského zaměstnavatele, ale také šéfa detektivního oddělení newyorské policie Hackmana a policistku Baileyovou, která je sice krásná, ale také nelítostná a navíc má zjevně s dvojicí ostrých hochů vlastní plány. Kdekoli se dvojice ranařů objeví, tam je čeká některý z pronásledovatelů a s nimi potíže, z nichž si musí pomoci silou. Jejich jedinou nadějí je uniknout z města. A rádi by to dokázali dřív než zemřou. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (5)

igi B. odpad!

všechny recenze uživatele

Neuvěřitelná sračka. Toporný film s tak stupidními dialogy, že i ten český (diletantský a debilní) dabing (tzv. DDD :-) je filmu rovnoceným partnerem. K tomu protivná hudba s neustále se opakujícími prostoduchými saxofonovými motivy... Kandidát na sračku roku, kterým nás oblažila sračkoidní (noční nýmandská) novácká (tzv. NNN :-) tývý... Nasrat! ()

kulishak odpad!

všechny recenze uživatele

Nepochopitelný film. Celou dobu jsem přemýšlel jestli to měla být parodie, komedie do které se nepodařilo dat jediný vtip a nebo někdo přepadnul filmový štáb aby natočil jeho studentské cvičení. Co mne ale překvapuje více je, že se ten odpad,na který by se mělo rychle zapomenout, snaží někdo dávat v TV a ještě vrazí peníze do dabingu. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama