Ponorka v ohrožení (TV film)

Danger Beneath the Sea

Nukleárne nebezpečenstvo

Thriller

USA, 2001, 92 min

• cheyene

Zvažoval jsem jednu hvězdičku, protože s tímto snímkem mám spojené jarní prázdniny a téměř nový mobilní telefon...Btw, právě mobilní telefon se mi na tomto filmu líbil - hlavní hrdina na samém závěru sedí na vynořené ponorce a telefonuje svému velení :) P.S. celkem vtipný komentář, že? (myslím to s tím telefonem) :)(13.3.2008)

• ScreamJay

Tohle mi připomíná dementního zloděje, co pořád a pořád vykrádá barák, který už předtím vykradl snad stokrát a už v něm nic není. Ponorka v ohrožení se tak snaží vyrabovat první kšeft v podobě filmu Hon na ponorku Johna McTiernana, kde zářil Sean Connery, záhy na to už rabuje kšeft druhá v podobě Krvavého přílivu Tony Scotta, se kterým má vlastně skoro totožný děj vzpoury na ponorce. Ovšem v rabování nekončí a pojetí se tak spíše rovná ve třetím kšeftu sídlícímu spektáklu Útok na ponorku: Klamný cíl Freda Olena Raye s Michaelem Dudikoffem v hlavní roli. S tím sice nemá společný děj, ale svoje televizně béčkoidní pojetí. Jak jinak si vysvětlit víko ponorky, na něm stojícího Caspera van Diena a za ním plátno s promítaným pozadím? Není to zas úplný brak to ne a tak v boji mezi jednou a dvěma hvězdičkami má převahu hvězdička jedna, jelikož výše zmiňované loupení děje fakt nemůže po XYté zapůsobit. Nebo může, ale ne na mě :o)(16.9.2004)

• Pohrobek

Opravdu by mě zajímal důvod natočení tohoto filmu. Neuvěřitelná nuda, na kterou jsem se díval pouze s bláhovým očekáváním, že konečně někdo umře! Co to bylo za pitomý nesmysl! Posádku tvořilo asi 20 lidí! Všechno vyřešil zamindrákovaný kuchtík, kterému na souši rodí manželka, a on s klaustrofobií leze na ponorku. Militaristický první důstojník chce odpalovat jaderné nálože, na koho proboha? Snad na Vladivostok, ve kterém takřka kotví. Neříkejte mi, že tohle točil někdo se záměrem natočit akční film! Snad by to spíš ušlo jako intelektuální divadelní nebo televizní parodie, ale takto. Nevím, jestli mám zvracet nebo plakat!(20.9.2004)

• Wacoslav1

Casper Van Dienovi neni co zavidet kdyz dostal k ruce ponorku jejiz posadku tvori zacatecnici vypatlanej vlastenec kterej je presvedcenej ze vypukla valka a banda papousku ktery nemyslej a konaj kdyby jim ten cvok co prevzal veleni ponorky rekl aby odpalily sami sebe jejich reakce by byla rozkaz!!! jedna hvezda za to ze se po hodine zacalo neco dit a toho vylizanyho zelenyho mozka vodpraskli aspon neco(28.11.2011)

• Empire

Toto co, řeknu je neprofesionální, ale musím to řící Van Dien je "(:dýment:)". Je to jeden z nejhorších herců na světě. A tento film je odpad odpadů.(9.10.2005)