Reklama

Reklama

Marvel One-Shot: A Funny Thing Happened on the Way to Thor's Hammer

Krátkometrážní / Sci-Fi
USA, 2011, 4 min

Obsahy(1)

Kratičký příběh spadající do první fáze marvelovského universa. Děj se odehrává mezi filmy Iron Man 2 a Thor. Agent Coulson (Clark Gregg) je odvolán z dozoru nad Tonym Starkem, aby zajistil Thorovo kladivo. Při cestě do Nového Mexika se staví natankovat u čerpací stanice, kde se mu přihodí něco nečekaného. (gogos)

Recenze (62)

Mouchal 

všechny recenze uživatele

Kratičký filmík o tom, jaký je náš starý dobrý agent Phil Coulson badass, který se i při těžkém životním dilematu, kdy si má člověk vybrat jednu či druhou sladkou pochutinu, dokáže vypořádat se zloduchy s elegancí a ještě se následně za odměnu vykašlat na nějaké kalorie navíc a vzít si nakonec pochutiny obě dvě. 75% ()

gogos 

všechny recenze uživatele

A proč ne... Agent Coulson je odvolán od dozoru nad Tonym Starkem a cestou za thorovým kladivem do Nového Mexika se zastaví natankovat a pro sváču. Název kraťasu prakticky vystihuje celý děj, tohodle kratičkého, ale přesto úsměvného klípku / reklamy. Nic navíc snímek nepřináší, nic nespoileruje a pro Marvel Universum je prakticky nepotřebný, přesto ale ukazuje agenta Coulsona v parádním světle a srdce nejednoho příznivce Marvelu to potěší... 4* ()

Reklama

Tom_Lachtan 

všechny recenze uživatele

´ Clarg Gregg je skvelej komediální herec, kterému byla dána skvělá role. A víc než ve filmech ji uplatňuje právě ve one-Shotech, z nich tenhle je trošku jako postava Agenta samého - lehce nadsazená a s přihlouplým výrazem ve tváři. A to i vdík dobře zvolené hudbě. Jako jednohubka přítomná na přehrávacích plackách a porůzných internetech funguje dobře. ()

TeeAge 

všechny recenze uživatele

|| Scenár: Eric Pearson / Based on by Stan Lee, Jack Kirby | Hudba: Paul Oakenfold, Howard Drossin | Produkcia: Kevin Feige, Mick Ebeling | Distribúcia: Paramount Pictures, Walt Disney Studios, Motion Pictures | Štúdio: Marvel Studios, Ebeling Group || Fajn päťminútovka o hlavnom agentovi SHIELDu, ktorá fanúšíkov Marveloviek určite poteší. ()

create 

všechny recenze uživatele

Pro fanoušky Clarka Gregga je tento krátký "film", jakýmsi klenotem, u kterého se hodně baví. Já osobně jsem hltal každou vteřinu a byl jsem trochu smutný z toho, že je to tak krátké. Ale i přesto, že video má necelé 4 minuty, si můžeme vychutnat jednu z akcí agenta Coulsona a užijeme si i vtipnou atmosféru, možná se to někomu bude zdát trochu nucené, ale já jsem za tento krátký "film" rád. ()

Galerie (3)

Zajímavosti (8)

  • Příběh spadá do první fáze marvelovského filmového univerza, tzv. "Phase One", konkrétně se odehrává mezi filmy Iron Man 2 (2010) a Thor (2011). (gogos)
  • Čerpací stanice se nazývá Roxxon outlet. V Marvel komiksech je Roxxon zkorumpovanou energetickou korporací, která je připravena spáchat jakýkoli podvodný a kriminální čin, aby si zajistila své zisky bez ohledu na to, kdo nebo co trpí, a je pravidelným nepřítelem superhrdinů, zejména Iron Mana. (KGBelik)

Reklama

Reklama