Bob

všechny plakáty
Animovaný / Krátkometrážní / Komedie
Německo, 2009, 3 min

Příběh o křečkovi, který běží v kole a zahlédne samičku. Neustále za ní "běží" přes Egypt, Paříž a další kouty Země. (POMO)

Tom_Lachtan

tři* za zazačátek, jedna za konec samotnej, ten zatiulkovej. Jednoduchej nápad v dobrý podobě (ačkoli tu 3D animaci bych si klidně odpustil) i délka je dobře zvolená ()

ABLABLABLA

Začátek nic moc.. pak se to zhruba někdy u Japonska začíná rozjíždět no a asi třetího kolečka u Pisy už je to tak na 3*, ovšem konec za titulky to totálně povýšil na ty 4*. 3 minutky adekvátně k tomu, abyste na konci vybuchli smíchy. "Hi I'm Bob!" K vidění zde: http://vimeo.com/25845008 ()

Arkanoid

Žeby metafora na ľudí, ktorí bežia celý život bez rozmyslu v jednom kole za cieľom, ktorý sa v konečnom dôsledku ukáže ako bezcenný? Vtipné a trefné. ()

Zagros

Krásné krátké dílko, ze kterého si různí lidé mohou vzít různé věci. Mně proběhlo hlavou, že jsme občas jako ti křečci, kteří se pořád za něčím honí a zapomínají se na život dívat z nadhledu. Pak to dopadá, tak jak to dopadá. Tři hvězdy plus jedna hvězda za povedený závěr. ()