Reklama

Reklama

Recenze (4)

Lenka.Vilka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ještě lepší než první díl! (Krom prvního dílu, kdy jsem úplně nepochopila, jak to chtějí brát chronologicky, ne, do posledního dílu se nebudu zmiňovat o knize. O knize píšu na jiném webu.) Dnes na řadu přišlo další představování. A nebudu lhát, v tom kanále jsem myslela, že mě trefí. Opět příjemná hodinka, kde mi vůbec nic nevadilo. ()

Ronkar 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zatím dost v pohodě. Sice pořád nechápu tu nechrologičnost vyprávění, protože místy mi přijde ku škodě. Prostě víme, kdo se dostane k Matce Abigeil už od začátku. Ale tahle episoda ukázala, že to místy může být i plus, protože to vytváří zvědavost, jak kdo co udělal; co se s kým stalo. Líbila se mi linka kriminálníka i hlavního hrdiny tohoto dílu. Scéna v kanálech příjemně nechutná. Ten horůrek tu a tam vystrkuje růžky, ale ne moc. Celkově pomalé tempo (což neberu jako výtku, tak je napsaná i kniha) a dějové linky fajn. Jsou na tom vidět peníze (řada vyprázněných ulic ve městě). Zatím je to furt rozjezd, tak uvidíme co dál. Jinak tohle není další postapo ala walking dead, ale kingovinu = pozornost směřována na charaktery, jejich vnitřní démony, atmosféru a tajemno. O tom je Svědectví. ()

Reklama

Solverino 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak druhej díl je slabší... spousta keců a žádná akce. Spíš pro nenáročné teenagery. Kdo to četl se nudí. Celkem nezajímaví herci podávající neslané, nemastné výkony. Například s Outsiderem se to vůbec nedá srovnat. No počkám si na třetí díl... škoda. ()

Galerie (1)

Reklama

Reklama