Hlas srdce (TV film)

Inga Lindstrom: Prinzessin des Herzens

Inga Lindströmová: Princezná sŕdc

Drama / Romantický

Německo, 2010, 90 min

Mělo to šmrnc - byl v tom vtip a bylo to moderní :-) Povedená německá romantická komedie o princezně, kterak k zahradníkovi přišla a vévodovi, jehož si bulvární novinářka našla :-)(20.9.2012)

• PavelZava

Zahradní architekt Sven po postříkání zavlažovacím systémem golfového hřiště nabídne princezně Christině, že doma má suché šaty svých sester, ale nepozná, kdo je, co je. Obě jeho sestry jsou z její přítomnosti rozhozené, což Sven komentuje slovy : Ony nejsou na princezny moc zvyklé. Tímto začnou problémy se zahradníkem, tedy se zahradním architektem … Herzog Anders von Köping otec princezny Christiny, který pro svou dceru stanovuje pravidla chování a bdí nad nimi, mezitím randí z největší bulvární novinářkou Švédska Monou Misselholm. Když se vše provalí film nabere rychlé obrátky správným směrem :-) *** (Úplně první komentář tohoto filmu, to čumím to je snad úplně poprové)(29.1.2012)

• fantomas19

* princezná & záhradný architekt * láska *(17.2.2014)

Film který ukazuje že také aristokrati i když se snaží navenek uplatňovat snobské způsoby tak se jim to vždycky nepodaří a najde se jich pár kteří "zabrousí" hledat své vyvolené mezi nižší kastu společnosti a sami zjistí,že tam je největší a nejužitečnější výběr.Princezna Christina,zrzka která uhrane zahradního architekta když mu při prvním setkání s ním obsadí jeho motorku jen aby se schovala před dotěrnými novináři a její otec který známou větu "Mravnost nadevše" zneuctil vztahem s novinářkou dodávají tomuto filmu velký náboj hlavně to různé propojování zcela odlišných rodin dělá z tohoto filmu pěknou podívanou a rád se na něj kdykoliv podívám znovu.(11.4.2018)

• - Natáčení probíhalo ve Švédsku. (M.B)