Druhá séria si ma omotáva okolo prsta stále viac a viac a mám dojem, že ma začína baviť viac ako tá prvá. Príbeh ide dopredu akosi svižnejšie, menej to drhne (nie žeby to predtým skutočne drhlo) a túžba vidieť ďalšiu epizódu je ešte silnejšia ako pri prvom prípade. No a máme tu tie neuveriteľné cliffhangery. Akoby sme treťou časťou a jej poslednou scénou uzavreli dejom nabúchané prvé dejstvo a dostávame sa zrejme k niečomu rozsiahlejšiemu a zložitejšiemu.(17.11.2018)

Atmosféra, napětí, šedivý vizuál, gradace, herecké obsazení a velmi propracovaný scénář. V první sérii jsme věděli, na co chce dotyčný upozornit, ale neznali jsme jeho tvář, postavení ani bližší motivace. Tady to víme od začátku, ale záhy nás tvůrci vyvedou z omylu, protože u skupiny ekoteroristů to pouze začíná. Navíc zrovna dostává na frak, vyšetřovatelé jsou jim v patách, nehledě na to, že se ve skupině opakovaně objevují trhliny a rozepře. Finále v kontejneru rozdmýchá další otázky. Nové postavy zajímavé.(12.11.2019)

"Takže dnes ráno si sa zobudil a povedal si si: Idem navštíviť vraha môjho syna?"(30.7.2018)

Druhá série za tou první zatím zaostává každým coulem, nicméně jsem rád, že závěr dílu dává divákům naději lepších a atraktivnějších zítřků. Snad to nebude jen ta pomyslná první vlaštovka, která jaro nedělá. Také jsem rád, že bylo ve rovnání s předchozím dílem věnováno podstatně méně času soukromému životu vyšetřovatelů, který mě ani za mák nezajímá a nebaví. Naopak mě baví hodně ústřední vrahounek z první série a začínám tušit, že k němu brzy Martin začne chodit pro rady ohledně vyšetřování. Jejich dialog a popichování bylo to nejlepší, co tato epizoda nabídla.(14.4.2020)

• Hillock

Ach jo, druhá řada je slabá, slabá, slabá.(10.3.2019)