Epizoda 10 (S02E10) (epizoda)

Krimi / Thriller / Mysteriózní

Švédsko / Dánsko / Německo, 2013, 1 h

Tak jako Deivy potřebuje objasnit -kdo zastřelil manželku Olivera???Jsem na tom stejně.Není to dotaženo do konce.Škoda ,jinak tento díl nejlepší z celé serie.(3.5.2018)

Potreboval by som objasniť jednú vec. SPOLIER tejto epizódy, pred koncom zastrelili Oliverovu manželku s tým, že epidémia neprepukla, že zomrela len Viktória + Perille. Nezostalo to tým neobjasnené? Kto ju zastrelil? Kto za tým teda bol? Vlastne to skončilo tým, že musia Oliverovu ženu nájsť a nič. Čiže našli jej telo alebo ako to uzavreli? Toto by ma zaujímalo. Možno mi uchádza nejaká drobnosť. Ďakujem vopred. D.(5.2.2018)

• whack

"Kodanský summit o klíme sa skončil. Veľa ministrov životného prostredia zomrelo. Zabili sme ich my. Prečo? Už nemôžeme čakať. Čas sa kráti. Nemôžeme dovoliť, aby sa naši politici stále stretávali bez toho, aby to prinieslo nejaké výsledky. Všetci vieme, že neodvratne smerujeme k ekologickej katastrofe, a tí, ktorí majú moc to zmeniť, nerobia vôbec nič. Žiadna krajina nechce ako prvá začať dodržiavať klimatické záväzky, všetky riešenia sa odkladajú na neurčito. Postarali sme sa o to, aby títo politici zmizli, aby ich nahradili nové tváre, noví ministri. Nezopakujte tie isté chyby. Sledujeme vás."(5.6.2017)

Pro mě rozhodně nejlepší díl první i druhé série. Nečekané, napínavé, až velmi mrazivé...(14.1.2017)

Bez delších okecávek, tohle jsem nečekal. Poslední díl mě hodně překvapil a srovnal hodně z očekávání, kterých se mi ne vždy dostávalo po téměr dokonalé první sérii. 91%(10.2.2016)