Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Ve světle nedávných událostí a konfliktů musí Saga Norenová od případu odstoupit a jít na nucenou dovolenou. Na její místo přichází Rasmus Larsson, ambiciózní kriminalista, který ale v předchozím vyšetřování ekoteroristických vražd kvůli své zbrklosti vážně pochybil. Zatímco policie hlídá Freddieho Holsta coby potencionální příští oběť, pachatel se zmocní Jeanette. (Česká televize)

(více)

Recenze (6)

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Na Henrika jsem si někde v půli série zvykl a nakonec mi jeho postava přirostla k srdci. Podezření se přelévá mezi životním koučem Claesem a fanynkou jeho přednášek Annikou, nakonec to bude ale všechno jinak. Vyšetřovatelé mezitím objeví ztvárnění poslední vraždy – trojnásobné. S ohledem na okolnosti musí Saga od případu odstoupit. Rád se dopředu natlačí Rasmus Larsson, ambiciózní ucho, které beztak zase něco pokazí. Graduje to náramně. ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tak konečně se potvrdilo, že mě můj zrak nešálil, když jsem v záběrech na zakamuflovaného vraha pozoroval pohyby mladého všeználka umění. Stejným způsobem jsem odhalil vraha v první sérii. Před pár epizodami to byl ovšem pouze odhad, protože jsem si ho nedokázal spojit ani s vybranými oběťmi a ani chystaným dítětem. Prostě byl jen divný a jeho řeč těla a koníčky se shodovaly s potenciálním vrahem. Tvůrci toho někdy odhalují zbytečně příliš. Takže po dramatické odbočce, kdy se rozvířil prach a vina mohla padnout skoro na každého, už zde máme definitivní rozuzlení. Pomale mohu pouštět z hlavy myšlenku, že vrahů bylo více, protože mužská postava do role vraha pasuje skvěle. Nezbývá než tvůrce pochválit, protože po předchozí epizodě jsem si nebyl jistý vůbec ničím. Těším se na finále. Lepší 4 kousky. ()

Reklama

LachtanShows 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Zcela nekompromisně ubírám jednu hvězdu za zvolení hlavního zločince, u jehož odhalení jsem po událostech z konce první i druhé řady čekal trochu větší grády. Celkový dojem ze seriálu ale samozřejmě zkažen není, pořád se pohybujeme v extrémně nadstandardních vodách v rámci seriálových kriminálek. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Plný počet si už asi nechám až na poslednú epizódu, ktorá snáď všetko dokonale uzavrie. Tvorcovia opäť otočili všetko hore nohami, teda aspoň čiastočne, ale koho by pri Moste nenapadlo, že keď sa zdá, že je všetko jasné, tak pravda bude zase niekde inde. Len či to nie je potom už zbytočne prekombinované, najmä na úrovni vyšetrovania, ako celok série zločinov a motívov to zmysel zdá sa dávať bude. Krásne sa nám otvárajú témy rodičovstva a všeobecne vzťahu rodičov a detí na viacerých úrovniach, vrátane dejovej línie Sagy a jej rodičov, predovšetkým matky. Lepšou hláškou preto tento diel skončiť ani nemohol. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama