Simon je králem dánské umělecké scény. Je úspěšný a bohatý, má krásnou ženu a mladou milenku. Jako blesk z čistého nebe se u jeho dveří objeví syn Casper, kterého dosud nepoznal. Casper, světově proslulý streetový umělec, který vystupuje pod pseudonymem Duch, vezme všechny v otcově okolí útokem. Jeho chování Simona vyprovokuje a zároveň postaví před velkou výzvu – rázem je tak připravena půda pro neúprosnou bitvu otce a syna, v níž se utkají štětcem a sprejem. Navzdory všem očekáváním spolu oba pozvolna naváží vztah a Simon začne přehodnocovat sebe sama jako člověka, manžela a otce. (HBO Europe)

Malarkey

To jsem teda netušil, že jeden z nejzbytečnějších filmů, které jsem za poslední dobu viděl, natočí zrovna mnou oblíbení seveřané. ()

Hanys_

K úspěšnému umělci se nastěhuje jeho syn, který začne tátovi lézt do zelí. Ta sonda do vztahu otec-syn byla místy fakt zajímavá, jenže toho umění tam na mě bylo moc. Hlavně ty noční Casperovy výlety, aby polepil nějakou zeď, vůbec nebavily. Závěr ale dost nečekaný. ()

BOURQUE

Umelecky orientovaný film, ktorý okrem pár dobre vypadajúcich obrázkov má v sebe strašne málo „munícií“. Dosť povrchný a nevypracovaný. Osobné hodnotenie: 59% (*) ()