Peklo (TV film)

Inferno

Akční / Drama / Katastrofický

USA, 1998, 90 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (9)

• ripo

je to jednoducho katastrofa ! Patrí to k tomuto žánru katastrofických filmov, kde sa predkladá scenár možného zániku sveta. Takmer žiadna akcia, primitívny scenár ( nadôvažok ešte nekvalitný český rýchlodabing na Prime) nás nenechalo na pochybách o "kvalitách" tohoto snímku ...(14.5.2006)

• Deimos

TV/// Obsazení 3/10 Děj 4/10 Hudba 2/10 Efekty 2/10/// +pokud někdo má rád tyto filmy, tak i tento přežije, některé postavy –slabé technické zpracování, hudba, je to film céčkové kategorie/// Jako kritik bych tento film klidně vyhodil do koše. Jako nenáročný divák bych tento film v klidu přežil. Je to hodně velká stupidita, ale v jistém směru je to i zábava. Takže pro mě oddechový film. Jsou totiž bohužel i horší./// Celkem 30%///(21.5.2007)

• Legas

Už námět je doslova katastrofální (nikoliv katastrofický) a o zpracování filmu ani nemluvě.(15.4.2003)

• Meridius

Já to vidim jako typický jednohvězdičkový film. Přestože to bylo o velkém horku, nechalo mě to naprosto chladným. A to je špatně.(15.5.2006)

• Eldoth

Film,nesoucí se v duchu kliše a typické televizní produkce a ve svém žánru nepřinášejíc nic nového.(17.5.2007)

• KillerZeli

Snaha se cení, ale bohužel jen ta snaha(27.9.2004)

• Warapeidza

Opravdu děsná blbost. Klišé žánru na vás doslova civí z každého rohu, a zvláště závěrečné scény, ve kterých se přeživší shromažďují pod náhle se objevivší duhou mě naprosto dostaly :-o.(17.5.2006)

• Zerthimon

Jak se zdá Slunce si své oběti vybírá. Všichni padouši se usmaží a ti dobří si na hlavu hodí americkou vlajku a 150°C v klidu přežijí. Ale pozor hodí-li si na sebe vlajky dvě, tak zmrznou.(18.6.2006)

Pravda je, že to televizní zpracování tam je vidět, ale tak hrozné mi to nepřipadalo.(19.10.2017)