poster

iGenius: Jak Steve Jobs změnil svět

 • Česko

  Svět po Stevu Jobsovi

 • Česko

  Steve Jobs: světová iNovace

  (festivalový název)
 • USA

  iGenius: How Steve Jobs Changed the World

Dokumentární / Životopisný

USA, 2011, 43 min

 • Ded@M@tes
  ****

  Steven Paul Jobs jedna z legend dnešního světa technologií. Dokument se ubírá jeho kariérou od začátků až po konečné působení v Applu. Dal světu jiné možnosti. Výborný životopisný dokument. ( Dne 25. srpna 2011 oznámil Steve rezignaci na postu šéfa společnosti Apple a následně jej nahradil Tim Cook. ) ( Hodnocení: 8/10 )(25.5.2012)

 • Pompaj
  ****

  Výborný iDokument, který sice neříká vše okolo Applu, ale snaží se vyzdvihnout Jobsovu genialitu, kterou rozhodně popřít nelze. Bořiči mýtů, Stevie Wonder skvělí lidé dodávali své poznatky. Nejsem příznivec Applu ( někdy spíš Apple sekty:) ), ale THANKS STEVE. "Your time is limited, so don't waste it living someone else's life."(27.10.2011)

 • Expertt
  ****

  Na mě to působí jako perfektní polo-životopisný dokument. Ačkoli je to pouze dokument, tak je velice hravě zpracovaný. Je to krátký snímek, možná spíš výtah toho nejpodstatnějšího, milníků které udělaly jméno Steve Jobs opravdu zvučným. Tím se délka snímku snížila "jen" na 43minut, za to opravdu našlapaných sledu událostí. Že to je jen reklama, fakt může napsat jen někdo kdo nemá vubec tušení o co tu jde..(23.8.2012)

 • Muad
  **

  Opravdu špatný dokument z produkce Discovery Ch., který v podstatě neříká vůbec nic nového ani lidem, kteří toho o S. Jobsovi moc neví. To, že založil Apple computer a pak přišel s iPodem, iPhonem, iPadem ví snad úplně každý a trapné přitakávání rádoby odborníků, kteří řeknou v jedné větě 3x génius mě fakt moc nebralo. Trapní průvodci z trapného pořadu "Bořiči mýtů" tomu dali korunu. O S.J. jsou dostupné mnohem lepší dokumenty, knihy.(5.1.2014)

 • ABLABLABLA
  ***

  Sice bylo zajímavé se dozvědět něco o Jobsovi navíc (př. absolutně jsem netušila že měl něco společného i s Pixar), ale přišlo mi to opravdu trochu jako reklama na produkty, aneb "nevíte že to potřebujete, dokud to nevidíte u ostatních a pak to prostě musíte mít". Od Applu nic nevlastním, takže mánie kolem iVěciček a iUdělátek mě opravdu minula. Viděno na AFO 2012.(25.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace