poster

iGenius: Jak Steve Jobs změnil svět

 • Česko

  Svět po Stevu Jobsovi

 • Česko

  Steve Jobs: světová iNovace

  (festivalový název)
 • USA

  iGenius: How Steve Jobs Changed the World

Dokumentární / Životopisný

USA, 2011, 43 min

 • Wiikii
  ***

  Je to rozhodně dobrý dokument, ale špatně zpracovaný. .. Také tam určité části Jobsova života chybí, v lepším případě jsou jen nakousnuty, jako to známé jablíčko. .. Ale jestli nemáte potuchy kdo to byl Steve Jobs, tak tímto snímkem rozhodně začněte. .... HODNOCENÍ: 65% (3*)(24.2.2014)

 • schizmo
  ****

  Možná trochu horkou jehlou udělaný, avšak velice povedený dokument o člověku, který svými vizemi změnil a hlavně zlepšil (=usnadnil..., doplň si sám) život miliónům lidí...(16.6.2013)

 • Z0oMb3E
  ***

  Narýchlo zbúchaný životopisný post mortem dokument o jednom človeku s kolieskom naviac. Je jasné, že Discovery channel vyhral nevypísaný súboj o to kto prvý zmapuje život Steva Jobsa, ale na úkor bližších, obsiahlejších či kuloárnych informácií ohľadne jeho súkromia či pracovného života. Strohé vymenovanie produktov pod ktoré sa Apple podpísal a vyjadrenie ľudí, ktorým by neuškodila redukcia superlatívov vyznie len ako ďalšie reklamné ťaženie pod záštitou Horsta Fuchsa. Na mňa však nejak extra nezapôsobila, takže som nešprintoval do obchodu kúpiť si svoj prvý iPod. BIG SPOJLER: Založil Apple, kúpil Pixar, iPhone, iTunes, iPad bla bla bla Steve umrel. Jediná myšlienka, ktorá z toho všetkého plynie je, že netreba byť prvý stačí byť lepší.(8.11.2011)

 • Ded@M@tes
  ****

  Steven Paul Jobs jedna z legend dnešního světa technologií. Dokument se ubírá jeho kariérou od začátků až po konečné působení v Applu. Dal světu jiné možnosti. Výborný životopisný dokument. ( Dne 25. srpna 2011 oznámil Steve rezignaci na postu šéfa společnosti Apple a následně jej nahradil Tim Cook. ) ( Hodnocení: 8/10 )(25.5.2012)

 • F.man
  ****

  iLove Apple Stay hungry, stay foolish (30.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace