poster

Číslo jedna s kulkou

 • anglický

  Number One with a Bullet

Akční / Thriller / Krimi

USA, 1987, 103 min

 • JFL
  **

  Silně generická variace na dobovou módu buddy movies v čele s 48 hodin a Smrtonosnou zbraní, tentokrát příznačně narychlo sflikovaná s druhořadými aktéry pod patronátem hollywoodské továrny na brakové sny Cannon Films.(10.5.2015)

 • crha
  ***

  Komedie na podobný způsob jako Smrtonosná zbraň. Kvalitou se na film s dvojcí Gibson-Glover sice nechytá, ale to je snad jasný ne?(16.12.2007)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $410,952Tržby Celosvetovo $-(3.1.2010)

 • MickeyStuma
  ****

  Poměrně neznámý zábavný akční snímek s Robertem Carradinem, Billym Dee Williamsem a Peterem Gravesem známého převážně ze seriálu A-team. Typický, do dnes používající, námět o dvou parťácích bílé a černé pleti a jednom zkorumpovaném kolegovi hatíc jim vyšetřování. Plynulý děj, vyvážená akce, spousta hlášek. Konec 80. let takovýmto snímkům přál a tak není od věci, že jich vzniklo poměrně hodně. Některé se proslavili, některé upadly v zapomnění jako tento a je to škoda. I dnes se jedná o skvělou filmovou podívanou.(3.3.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace