Únik z džungle

Únik z džungle

Akční / Thriller

Kanada, 2012, 106 min

• Arsenal83

Umelá botoxová tvár pani Ungerovej ma nechala dopozerať film až do konca. Je zázrak, čo dnešná medicína dokáže a z plastických chirurgov sú milionári len preto, že mnoho žien chce vyzerať ako kačena, čo často priamo úmerne zodpovedá ich intelektu. U pani Ungerovej to bol zákrok vyslovene nepodarený, avšak aspoň čiastočne naštartoval jej filmovú kariéru, v kuloároch sa hovorí, že najbližšie by už mohla dostať hlavnú rolu vo filme Drevo v kŕči.(17.10.2018)

Dovolím si s grizlym007 slabě nesouhlasit. Příběh je trochu umělej a každopádně hooodně nafouklej. Zato Andymu to běhání docela jde, sympatická je postava Foresta a moc to sluší někdejší zoufalé manželce Evě, tak moc, že jsem ji ani nepoznal. Abych se pokusil odpovědět kolegovi ywo666 z diskuze- tohle je kanadský film, a v tom je asi problém. Tak schválně, viděli jste nějaký jiný, dobrý, nekoprodukční kanadský film? Můj filtr říká, že maximum 3* u mě dobyl film Bezstarostný sex (2007). Tahle akční záležitost je tak čestná výjimka a já jsem zvědav, jak moc u diváků propadne (na imdb zatím padá na 53 %).(3.1.2013)

• SeBig

Opravdu jsem hledal důvod dát aspoň za něco tu jednu hvězdu, ale tak za co? Příběh naprosto nezáživná nuda, sem tam se vystřelí ale k čemu? Nevím co mam hledat za klady ve filmu bez děje, bez akce, bez napětí plným herců, ktery maji svoji hereckou kariéru za sebou hlavně diky shitum jako je tento..vybotoxovany xichty a kecy který nikoho nezajimaj.(13.3.2017)

Je veľmi zvláštne pozerať Béčkový film s Áčkovými hercami... Celkovo asi rozpočet zhltli hlavne výdavky na honoráre hercov. Premýšľam ši by nebolo lepšie natočiť Áčkový flm s Béčkovými hercami... Ale späť k filmu... Anti Global Eko Vojnový film si zakladá na myšlienke, aké by to bolo platiť za každý dúšok vody či nebodaj každý nádych vzduchu. Absurdné? Možno. Vo filme je to boj za pravdu s prekvapivo dobrými myšlienkami a postrehmi a vydarenou zvukovou kulisou. Ale stále je z toho len béčkový film, aj keď hlavne výkon Foresta Whitakera bol opäť asi nezabudnuteľný. Ale on to asi ani nemusí hrať :) Celkové skóre: 39%(23.1.2013)

Podľa mňa je dobrý aj Garcia a celkovo to herecky nepôsobí podpriemerne. Ale ani nad. Prestrelky sa však zdajú odfláknuté a príbeh ide len v jednej línii, mal som pocit, že scenár je o triedu horší než výsledný film a preto všetka česť hercom a štábu. (Goof: Hlavný kameraman sa volá Bobby Shore. Garcia mal v pase v Ekvádore zapísané meno Robert Shore)(4.1.2013)

• - Filmovanie prebiehalo na viacerých miestach v kanadskej provincii Ontario. Scény odohrávajúce sa v Ekvádore boli natočené v Dominikánskej republike. (MikaelSVK)