Vzpomínky na 11. září

Přežili jsme 11. září

Surviving 9/11

Dokumentární

USA, 2010, 45 min

Zajímavé a strašně dojemné příběhy jedenáctého září. Koho tahle tématika zajímá zrovna tak jako mě, určitě by si to neměl nechat ujít :-)(21.1.2012)

Dokument prezentujúci nie len spovede preživších, ktorým sa podarilo po náraze lietadiel do WTC či Pentagonu dostať do bezpečia, ale aj tých, ktorí im pomáhali. Je naozaj smutné čím všetkým si museli všetci prejsť a aké správne bolo rozhodnutie, ignorovať pokyn, zostať v kanceláriách a čakať na pomoc. Dokument sa nevenuje žiadnej z teórii, čo stálo za nárazom lietadiel či pádom budov. Ani oficiálnej, ani konšpiračnej. (17.12.2015)

Konečně dokument na toto téma, který neopakuje zdlouhavě, co se vlastně stalo, a nesoudí jednostranně. "Pouze jednoduše" vypráví příběh lidí, kteří na daném místě v daný okamžik byli, přežili, a nějak se se situací museli porvat. Zajímavá podívaná.(27.1.2013)

• Mickel

Je to více než smutné, ale bylo to určitě tak?? Neni to spíše snaha zdiskreditovat hledače pravdy, nota bene zmínili se o budově 7? Tyto srdcervoucí dokumenty mne pramálo přesvědčí o tom, že 9/11 nebyla práce zevnitř......Jedna z největších lží v historii ameriky, která odvrací pozornost od skutečných viníků, kteří mají tu drzost a vedou nejvlivnější zemi světa i dnes. Měli by spíš natočit dokument ´´Jak někomu může projít tolik svinstva´´, protože jediný terorismus mají američané ve svých řadách.(30.11.2011)