Epizody(12)

Je jako roku 1998. Do třídy přijde nový žák Sakakibara Kóiči. Necítí se zde zrovna příjemně, má pocit, že se tu děje něco zvláštního, a tak po tom svým způsobem začne pátrat; co ho nutí mít takový divný pocit? Navíc ho přitahuje tajemná, ale pohledná spolužačka Misaki Mei. A pak je tu ta osudná událost. Co se proboha v téhle třídě děje? (Zíza)

Recenze uživatele Dlubal David k tomuto seriálu (1)

Another (2012)

Skvělá atmosféra. Hodně mi to připomínalo Ringu a Final Destination. ■ Všichni Seiyû odvedli dobrou práci, ale nějak se nemohu zbavit pocitu, že se stále v anime seriálech opakuje dvacet hlasů a ostatní jako by ani neexistovaly... ■ Animace je sice na dobré úrovni, ale já mám vizuálně raději osmdesátá léta a první polovinu let devadesátých. Nějakých posledních 10 let mi přijde moc nabubřelá, postavy snad ani už nemůžou mít větší oči, jinak by jim vypadly z hlavy a bohužel se mi zdá, že drtivá většina současné produkce je spíše než nějaký umělecký počin, jen položka xyz na běžícím pásu, kam se dolévaj peníze namísto originality. ■ Naštěstí příběh je zde velice silný a určitým způsobem i napínavý. Až na poslední díl, který mi přišel nejslabší, jsem se náramně bavil a čekal, jestli je vrahem zahradník ^_^ ■ Celé jsem to zhltnul jak malinu, už se těšim na přídadek ve formě hrané verze, která mě čeká co nevidět... ■ (R) [89/100] ■ (K) [79/100] ■ (V) [77/100] ■ (♫) [89/100] ■ (E) Ringu (1998) ● Shiki (2010) ● Final Destination (2000) ● Twin Peaks (1990) ■ (Č) 1 ■ (P) [Pondělí, 7-VIII-2017; 00:15] [720p] [ϿϾ] [PZ-cz] [89/100] ■ (CSFD) SokkaSubjektivJacindaCedrAya.chan ■ (C) [89/100] ()